Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Главное меню:


Оголошення. Сторінка 1
Прийом громадян службами міста Слов'янська


----------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Шановні підприємці!


Відповідно до вимог п.9-15 розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (із змінами, внесеними Законом України від 13 травня 2020 року № 592-ІХ "Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо усунення дискримінації за колом платників") (далі - Закон України № 2464- VI) у Вас є можливість до 1 березня 2021 року звернутися з заявою до податкового органу за місцем реєстрацій для списанням заборгованості з єдиного внеску.

Перелік вимог:

1) Відсутність доходу ( прибутку) від підприємницької діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб за період з 01 січня 2017 року до 01 березня 2021 року;
2) Надання державному реєстратору за місцем знаходження реєстраційної справи фізичної особи - підприємця заяви про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності;
3) Надання звітності відповідно до вимог частини другої статті 6 цього Закону з 1 січня 2017 року до 1 грудня 2020 року.

Документи, згідно переліку вимог, подаються платником виключно у випадку, якщо вони не були подані раніше.

При необхідності можливо отримати консультації у приміщення ЦОП Слов`янської ДПІ за адресою: м. Слов`янськ, пл. Соборна, 3

Зразок заяви про списання недоїмки, штрафних санкцій та пені з єдиного внеску.

(оприлюднено 20.01.2021)
------------------------------------------------------------------------------
До уваги платників ЄСВ! ГУ ДПС у Донецькій області повідомляє, що строк списання недоїмки ФОП, які не здійснюють діяльність, за період 2017-2020 роки подовжено. Термін подання заяви - до 01.03.2021. Не зволікайте!

(оприлюднено 20.01.2021)
------------------------------------------------------------------------------
До уваги платників податків - фізичних осіб! ГУ ДПС у Донецькій області повідомляє, що податковий борг (крім ЄСВ), що обліковувався станом на 1 грудня 2020 року і не перевищує 6800 гривень, може бути відстрочений до 29 грудня 2021 року. Не зволікайте! Заяву про відстрочення у довільній формі можна подати до органу ДПС вже зараз!

(оприлюднено 20.01.2021)
------------------------------------------------------------------------------


Шановні мешканці та гості Святогірська!


На Водохреща православні всього світу запасаються святою водою та купаються у водоймах. Вважається, що той, хто викупався, змиває з себе всі гріхи. До речі, духовенство запевняє, що з кожним роком кількість бажаючих скупатися на світанку в крижаній воді збільшується. Щороку трапляються чимало випадків загибелі людей на водних об'єктах у зимовий період, тому 6 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС у Донецькій області звертається із проханням бути обачливими та обережними!

Пам'ятайте, що купання у крижаній воді не рекомендується особам з вираженими хронічними захворюваннями. У жодному разі не пірнайте у воду - заходьте в ополонку повільно й обережно. Уникайте великого скупчення людей біля купелі. Пам'ятайте, що глядачі не повинні виходити на кригу, а бажаючим зануритися слід по черзі обережно підходити до ополонки. Рятувальники повідомляють, що особливу небезпеку для тих, що купаються представляють: обледенілі сходинки і край ополонки, які можуть стати причиною травмування або випадкового падіння у воду непідготовленої людини. Не можна ні в якому разі входити у воду в нетверезому стані. Спиртне притуплює відчуття холоду, порушує координацію рухів. Щоб уникнути нещасних випадків, занурюйтеся у воду лише в обладнаних для цього місцях, не допускайте переохолодження організму.

Шановні громадяни! Закликаємо вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних, дотримуватися правил поведінки на водоймах під час Водохреща і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку "101".

(оприлюднено на сайті 18.01.2021)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Інформація
про новий сервіс програми "Інформування, консультування та правова допомога" NRC, а також основні канали зв'язку для отримання послуг з правової допомоги для внутрішньо переміщеного та постраждалого внаслідок конфлікту населення


Безоплатна правова допомога, не виходячи з дому: новий сервіс від Норвезької ради у справах біженців (NRC)(оприлюднено на сайті 13.01.2021)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Шановні громадяни!

Дотримуйтесь правил безпеки під час оголошення штормового попередження!

За інформацією УкрГідрометцентру, 13 січня на території Донецької області очікуються ускладнення погодних умов: ожеледь, налипання мокрого снігу, складні відкладення, на дорогах ожеледиця, сніговий накат, посилення південно-східного вітру, 15-20 м/с. Вранці та вдень 13 січня будуть спостерігатися значні опади (дощ зі снігом),туман, погіршення видимості в опадах, тумані до 200-500 м. Дані погодні умови збережуться вночі 14 січня.

Погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць. Шановні водії! Вирушаючи в дорогу будьте обережні! Зважайте на попередження синоптиків, плануючи свій маршрут! Під час оголошення штормового попередження, за можливістю, утримуйтесь від поїздок власним автотранспортом! Якщо відмовитися від поїздок неможливо, необхідно стежити за наявністю достатньої кількості палива в транспортному засобі, у дорогу беріть із собою гарячі напої, теплі речі та перед виїздом перевіряйте рівень заряду мобільного телефону!

У разі виникнення екстрених ситуацій телефонуйте до Служби порятунку «101» або викликайте рятувальників з мобільного додатку ДСНС-101!

(оприлюднено на сайті 13.01.2021)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

До відома громадян


За наведеними нижче посиланнями міститься інформація про комплексну послугу при народженні дитини єМалятко:


https://drive.google.com/drive/folders/17-L0wnMsDAgbbs9o4LVSbSGvx_-cE3tR

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1Mhoz7UizSBkNwKO5soOwUIbv_w3BOJGW&ll=49.49324217414842%2C33.35398925000003&z=7

(інформацію розміщено 30.12.2020 відповідно до листа Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення про проведення з 29.12.2020 по 29.01.2021 конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування (оголошення оприлюднене на сайті 29 грудня 2020 р.)


Перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", "Про очищення влади" та "Про місцеве самоврядування в Україні"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Слов'янський міський центр зайнятості інформує

Переваги легального працевлаштування для бізнесу!!!


Питання легального працевлаштування на сьогодні є дуже актуальним, як для працівників так і для роботодавців. А чи замислювались обидві сторони трудових відносин про переваги легальної праці? Чи не краще роботодавцеві оформити з працівником трудові відносини і мати змогу чітко визначити, якими правами та обов'язками буде наділена кожна сторона, ніж щоразу боятися неприємностей з боку перевіряючих та контролюючих органів.

При вирішенні питання, на яких умовах працюватимуть працівники, роботодавцеві необхідно зважити всі за і проти та прийняти правильне рішення. Відтак, дотримуючись законодавства та укладаючи трудовий договір з працівником, роботодавці:

 • Підвищують продуктивність праці
 • Скорочують прямі та не прямі витрати (не несуть збитки через нещасні випадки, зупинки виробництва, плинність кадрів, псування ділової репутації)
 • Приваблюють клієнтів та інвесторів
 • Сприяють чесній конкуренції на ринку
 • Стають цікавими для фахівців
 • Отримують доступ до нових ринків
 • Отримують фінансові стимули від держави
 • Уникають великих штрафів


Окрім того, при використанні легальної зайнятості, роботодавці мають можливість:

 • встановити матеріальну відповідальність працівника при прийнятті останнього на посаду, робота на якій передбачає обслуговування грошових, товарно-матеріальних цінностей;
 • підпорядкувати працівників правилам трудового розпорядку;
 • відстоювати свої порушені права та законні інтереси у судовому порядку із покладенням на винних осіб обов'язку відшкодування шкоди та матеріальних втрат.


Отже, офіційно оформлена робота - це в першу чергу, гарантія соціального захисту найманих працівників, а ДЛЯ РОБОТОДАВЦЯ - це позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.
(оприлюднено на сайті 21.12.2020)

---------------------------------------------------------------------------

До уваги юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців,
громадських організацій та громадян!


Припинено функціонування поштової скриньки електронної пошти Святогірської міської ради з адресою
sviatrada@slav.dc.ukrtel.net у зв'язку з припиненням з 01 грудня 2020 р. надання послуг електронної пошти "Укрпост" Публічним акціонерним товариством "Укртелеком". Листи, заяви, інші звернення, надіслані на вищезазначену адресу, не будуть отримані Святогірською міською радою.

Нову адресу електронної пошти Святогірської міської ради наведено у розділі "Контакти" сайту.

---------------------------------------------------------------------------

Оголошення про проведення першого пленарного засідання
першої сесії Святогірської міської ради Краматорського району
Донецької області VIII скликання

У відповідності до п. 3 ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", перше пленарне засідання першої сесії Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області VIII скликання відбудеться 26 листопада 2020 року о 16-00 годині у залі засідань адміністративного приміщення Святогірської міської ради за адресою: м.Святогірськ, вул. В. Сосюри буд.8, 2 поверх.


---------------------------------------------------------------------------

на сторінку 2


Назад к содержанию | Назад к главному меню