Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Главное меню:


Оголошення.Сторінка 2
Прийом громадян службами міста Слов'янська


----------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------на сторінку 1

----------------------------------------------------------------------------

До уваги суб'єктів господарювання


Державна установа "Офіс з просування експорту України" у партнерстві з Норвезько-українською торговою палатою (NUCC) запрошує представників агропродовольчого сектору України взяти участь у вебінарі "Норвезький агропродовольчий ринок: виклики та можливості", що відбудеться 12 травня 2021 року о 15:00 (за київським часом).

Метою заходу є представлення можливостей ринку Королівства Норвегія для українських виробників агропромислової продукції. Ознайомлення з особливостями ринку, основними трендами, регуляторною політикою та вимогами до компаній, що виходять на норвезький ринок.

Місце: онлайн, Zoom

Реєстрація на захід: https://cutt.ly/ZvK6QNW

Кінцевий термін реєстрації участі у заході - 11 травня 2021 року.

Під час вебінару учасники заходу дізнаються про:

 • Торговельний огляд агропродовольчого ринку Норвегії по основним продуктовим категоріям.
 • Поточний стан внутрішнього ринку (портрет споживача, тренди на ринку).
 • Приклади продуктів в супермаркетах, ціни та пакування.
 • Ветеринарні положення, сертифікати та вимоги до компаній, що виходять на норвезький ринок.
 • Можливості для українських експортерів агропродовольчої продукції на ринку Норвегії.
 • Огляд Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ) та двосторонньої угоди про сільське господарство між Норвегією та Україною.


Робочі мови заходу: англійська та українська. Переклад не передбачається.

Детальніше про захід: https://cutt.ly/nvK6ciY

Участь у заході безоплатна.


(оприлюднено 06.05.2021)

--------------------------------------------------------------------------

Рятувальники закликають святкувати свята безпечно!!!

Попереду святкування Великодня та Травневих свят. Свята – це «спекотний» період роботи для рятувальників. Через нехтування елементарними правилами пожежної безпеки під час відпочинку зростає ймовірність виникнення пожеж на відкритих територіях. Найчастіше горить трава, очерет, ліс. У більшості випадків причиною виникнення лісових пожеж є людина, яка необережно поводиться із вогнем, не звертає уваги на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.

Співробітники 6-го державного пожежно-рятувальна загону ГУ ДСНС України у Донецькій області закликають бути вкрай обережними під час відвідування лісів та зелених насаджень, відпочинку на берегах річки, адже не загашений недопалок, багаття, залишене без нагляду відпочивальників, можуть спричинити велику біду. Пам’ятайте, що не можна випалювати траву та інші рослинні рештки та розпалювати багаття в лісі. Категорично заборонено звалювати та спалювати сміття у лісових насадженнях. Крім того забороняється палити у лісі! Не кидайте не погашені недопалки сигарет на землю!


Що робити в разі виникнення пожеж в екосистемах

— не панікуйте та не приймайте поспішних необдуманих рішень;
— з небезпечної зони, до якої наближається полум`я, виходьте швидко, перпендикулярно напряму поширення вогню;
— якщо втекти від пожежі неможливо, то вийдіть на відкриту місцевість або галявину, ввійдіть у водойму або прикрийте ніс та рот мокрим одягом;
— будьте обережні в місцях загоряння високих дерев, вони можуть завалитися та травмувати вас;
Якщо ви помітили загоряння у екосистемах – одразу зателефонуйте до Служби порятунку «101».
Дотримання цих елементарних правил суттєво підвищує ваші шанси не потрапити у надзвичайну подію та зберегти своє життя і здоров’я!

При виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів:

- негайно повідомте чергові служби цивільного захисту за телефоном 101або органи поліції за телефоном 102;
- не підходьте до вибухонебезпечного предмету, не торкайтеся і не пересувайте його, не допускайте до знахідки інших людей, за можливістю огородіть місце знахідки;
- припиніть усі види робіт у районі виявлення вибухонебезпечного предмету;
- не користуйтеся засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);
- дочекайтеся прибуття фахівців, вкажіть місце знахідки та повідомте час її виявлення людей.

Пам'ятайте, що необдумана та необережна поведінка може коштувати життя! При дотриманні цих правил ви збережете своє життя, життя своїх рідних, близьких та оточуючих.
(розміщено на сайті 28.04.2021)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ПОВІДОМЛЕННЯ


У оголошенні про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, оприлюдненому на сайті 21 квітня 2021 року та опублікованому у газеті "Вісті", у пункті "Відділ освіти, медицини, молоді, культури, спорту та туризму" замість "Спеціаліст 1 категорії (5 осіб)" читати "Спеціаліст 1 категорії (4 особи)".


Святогірська міська рада

(оприлюднено 28.04.2021)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Программа основания театра в Святогорске


Весь мир - театр.
В нем женщины, мужчины - все актеры.
У них свои есть выходы, уходы,
И каждый не одну играет роль.


В. Шекспир


Театр - древнейший вид искусства. Это зрелищный вид искусства, представляющий собой синтез различных искусств - литературы, музыки, хореографии, вокала, изобразительного искусства и других, обладающий собственной спецификой: отражение действительности, конфликтов, характеров, а также их трактовка и оценка, утверждение тех или иных идей здесь происходит посредством драматического действия. Во многом современная цивилизация и культура общества обязаны своим становлением театру. Развитие театра всегда было неотделимо от развития общества и состояния культуры в целом. С особенностями общественного развития были связаны его расцвет или упадок, преобладание в театре тех или иных художественных тенденций и его роль в духовной жизни общества.

И в Святогорске может быть театр. В век информации и Интернета, непостижимым образом наблюдается тенденция падения духовности и моральных ценностей. Люди (в особенности молодежь) уходят в мир виртуальный, забывая о мире реальном, что неизбежно сказывается на развитии как отдельных индивидуумов, так и общества в целом.

При наличии отсутствия в городе культурных заведений (кинотеатра, дома культуры и т.п.) культурная ниша населения и приезжих остается незаполненной, а так как "свято место пусто не бывает", заполняется она зачастую деструктивными составляющими (алкоголь, наркотики, хулиганство, антисоциальный образ жизни).

Театр в Святогорске может и должен стать стержнем, центром культурной жизни города. Его возникновение даст новый виток развития городу. Выразится это как в занятости (пусть и небольшого, но все же) определенного количества людей, начиная от актеров, заканчивая обслуживающим персоналом, так и в том, что у людей появится возможность культурно проводить свой досуг. На базе театра может и должна быть школа детского мастерства, в которой смогут обучаться актерскому мастерству и режиссуре дети школьного возраста. Взрослое население города также сможет принимать участие в театральных постановках. Театр должен стать местом встречи и очагом общения интеллигенции и элиты города.

Со временем театр должен перейти на самоокупаемость и стать прибыльным предприятием инфраструктуры города.

На этапе становления театру понадобится помещение, оборудованное сценой и зрительными местами, радушие и поддержка властей города и вдохновение с энтузиазмом его создателей.

------------------------------------------------------------------------------

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування (оголошення оприлюднене на сайті 21 квітня 2021 р.; оголошення опубліковане у газеті "Вісті")

Перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", "Про очищення влади" та "Про місцеве самоврядування в Україні"


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ


Пресанонс
На Донеччині пройде широкомасштабний ярмарок вакансій

(розміщено на сайті 16.04.2021)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Шановні батьки!


14 квітня під час спалювання листви на подвір'ї житлового будинку у м. Покровську сталася одиночна детонація невідомого предмету, що опинився у вогні. В результаті події постраждав підліток, якого було госпіталізовано до лікарні.

Просимо нагадати дітям правила безпеки життєдіяльності. Слов'янські рятувальники звертають увагу дорослиз на необхідність відповідально ставитися до профілактики різних нещасних випадків з дітьми, виділити час і згадати разом із дітьми правила безпечної поведінки на вулиці, в школі і вдома.

Нагадаємо кілька основних правил поведінки, які потрібно повторити:

- поясніть дитині, що таке легкозаймисті, колючі, ріжучі, вибухонебезпечні предмети і які небезпеки вони несуть. Не залишайте на видному місці сірники, запальнички та інші вогненебезпечні предмети. Частіше нагадуйте дитині про небезпеку гри з вогнем;

- якщо ваша дитина залишається вдома одна, то обов'язково напишіть на аркуші всі необхідні телефони екстреної допомоги. Вони завжди повинні знаходитися на видному місці. Переконайтеся, що дитина знає свою адресу і повне ім'я;

- потренуйте основні навички з техніки безпеки, наприклад, при використанні електрочайників, комп'ютерів, телевізорів, а також мікрохвильової печі або газової плити для розігріву обіду.

Обов'язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної події необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером "101".


(розміщено на сайті 16.04.2021)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Рятувальники нагадують громадянам правила безпеки біля води!


Риболовля - один із найбільш улюблених способів проводити вільний час серед чоловіків. Такий відпочинок дозволяє розслабитися та заспокоїти нерви. Однак недотримання елементарних правил при риболовлі або під час відпочинку біля водойм може мати катастрофічні наслідки.

Рятувальники нагадують основні правила безпеки, які можуть врятувати життя:

(розміщено на сайті 16.04.2021)

---------------------------------------------------------------------------


(розміщено на сайті 12.04.2021)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Інформація про стан зареєстрованого ринку праці
Святогірської міської об'єднаної територіальної громади
за І квартал 2021 року


Послугами Слов'янського міського центру зайнятості в сприянні працевлаштуванню в 1 кварталі 2021 року скористалися порядку 444 незайнятих трудовою діяльністю мешканців громади, з яких 140 осіб мали статус зареєстрованого безробітного.

На 1 квітня 2021 року число зареєстрованих безробітних налічувало близько 94 осіб. Близько 59% безробітних - це жінки, 20% - молодь у віці до 35 років, майже кожен двадцятий - з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприяння працевлаштуванню. Серед безробітних майже кожен другий раніше був робітником, кожен четвертий займав місце службовця, а кожен десятий не мав професійної підготовки.

У той же час роботодавцям постійно потрібні кваліфіковані робітники з інструментом (41% всіх вакансій), працівники сфери торгівлі та послуг (17%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (21%), а також кваліфіковані професіонали та фахівці (19%).

За три місяці поточного року отримали постійну роботу за сприяння служби зайнятості 27 незайнятих громадян, в тому числі 14 осіб зі статусом безробітного. З компенсацією витрат роботодавцю на оплату праці зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб працевлаштований 1 безробітний громадянин.

Поряд з працевлаштуванням на постійних умовах роботи, одним із напрямків соціального захисту незайнятого населення є організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які забезпечують тимчасову зайнятість. Протягом звітного періоду в роботах тимчасового характеру взяли участь 2 безробітних жителя громади.

В 1 кварталі 2021 року проходили профнавчання та підвищували свою кваліфікацію 16 безробітних, по закінченні якого 100% працевлаштовані за сприянням центру зайнятості на конкретні робочі місця.

Перебування в стані безробіття до працевлаштування становить на сьогодні в середньому 4 місяці. Період виплати допомоги залежить від страхового стажу безробітного та причини звільнення з роботи.

(розміщено на сайті 12.04.2021)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 квітня відбудеться пробне ЗНО-2021


Нагадаємо, що пробне тестування з усіх предметів відбудеться
10 квітня. Про час і місце проходження пробного ЗНО дізнайтеся в запрошенні-перепустці, яка розміщена в особистому кабінеті учасника.

Пропуск учасників ЗНО розпочинається о 10:15 та завершується о 10:50.

Під час допуску до пункту учаснику пробного ЗНО необхідно мати з собою паспорт, запрошення-перепустку та засоби індивідуального захисту.

Допуск учасників пробного ЗНО буде здійснюватися після оцінки наявності ознак респіраторних хвороб та, за умови, одягнення власної захисної маски/респіратора так, щоб були покриті ніс та рот. Особи, у яких виявлено ознаки респіраторних хвороб, не допускаються до проходження ПЗНО.

Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу, який буде відкрито з 10 по 14 квітня 2021 року, а вже 12 квітня будуть оприлюднені правильні відповіді на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Кожний зареєстрований учасник, крім обраного для пробного ЗНО предмета, зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти


(розміщено на сайті 06.04.2021)

---------------------------------------------------------------------------

Шановні громадяни, звертаємо вашу увагу: нещодавно парламент прийняв закон«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту лісів, запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, торфовищах та на землях інших категорій», який дозволить протистояти загорянню на природних територіях. Законом заборонено випалювання сухої рослинності у прибережно-захисних зонах: уздовж річок, навколо водойм та на островах; уздовж морів, морських заток і лиманів та на островах у внутрішніх морських водах.

За спалювання сухої трави та листя законом передбачений штраф до 153 тис. грн. За підпал з тяжкими наслідками для природи може загрожувати 5 років в'язниці!

Під час ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ потрібно дотримуватися таких правил:

 • не розводити відкритий вогонь біля лісової зони, в полях;
 • не залишати недопалки та сірники на сухій трав'янистій підстилці;
 • категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки;
 • організовуйте протипожежні розриви між очеретом та садовими ділянками
 • не організовуйте складання легкозаймистих матеріалів поблизу очерету;
 • очищайте місце, призначене для вогнища, від сухої трави, листя, гілля та не розводьте багаття у безпосередній близькості до будинків чи господарських споруд;
 • не залишайте без нагляду розпалені багаття та не дозволяйте дітям розводити вогнища;
 • при сильних поривах вітру не розпалюйте вогнище;
 • залишаючи місце відпочинку, обов'язково загасіть вогнище водою чи піском до повного припинення горіння або тління;
 • проводьте роз'яснювальні бесіди з дітьми щодо дотримання правил пожежної безпеки.


Пам'ятайте,
що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.

Якщо ви помітили займання на відкритих територіях—сповістіть про це Службу порятунку за номером 101!


(оприлюднено на сайті 02.04.2021)

------------------------------------------------------------------------------------------
Екзаменаційна відомість проведення іспиту кандидата на заміщення вакантної посади начальника відділу архітектурно-будівельного контролю Святогірської міської ради від 25.03.2021 р. (оприлюднено 29.03.2021)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Будь-яка несправність в електропроводці чи порушення правил її експлуатації призводить до виникнення пожежі. Особливо небезпечне коротке замикання, яке виникає при сполученні двох проводів з пошкодженою ізоляцією - проводи нагріваються, виникає іскріння і захисна ізоляція проводів спалахує.

Щоб вогонь не наробив лиха слід неухильно виконувати прості правила електробезпеки:
- перед вмиканням електроприладу необхідно візуально перевірити електрошнур на наявність механічних пошкоджень;
- забороняється працювати на електротехніці вологими руками;
- не можна залишати електрообладнання без нагляду на довгий час, після закінчення роботи перевірити, чи все вимкнено.
- забороняється тягнути за електричний шнур руками;
- не використовуйте пошкоджені електричні прилади.

Якщо ви стали свідком пожежі негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером телефону "101" або повідомте за допомогою мобільного додатку "101-Донецька область"

(оприлюднено 29.03.2021)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Про представництво Державної служби якості освіти України
на Донеччині


Державна служба якості освіти України - центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки. Служба реалізує державну політику у галузі освіти, зокрема з питань забезпечення якості освіти та освітньої діяльності, здійснює державний контроль за закладами освіти щодо дотримання законодавства, в межах своєї компетенції вносить пропозиції на розгляд Міністра освіти і науки України щодо забезпечення формування державної політики у сфері освіти.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2018 р. № 935 "Про утворення територіальних органів Державної служби якості освіти", наказу Державної служби якості освіти України від 09.09.2019 № 01-11/46 "Про деякі питання Державної служби якості освіти у Донецькій області" утворений та з 11.09.2019 здійснює свою діяльність в області територіальний орган Державної служби якості освіти України - Управління Державної служби якості освіти у Донецькій області (далі - УДСЯО у Донецькій області), що діє в межах адміністративно-територіальної одиниці як юридична особа публічного права.

Належне функціонування УДСЯО у Донецькій області забезпечує, обрана за конкурсом заступник начальника управління Тетяна РЕМПЕЛЬ, яка наразі виконує обов'язки начальника Управління. На засадах партнерства управління співпрацює з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, з керівниками закладів освіти, педагогами, батьками та учнями.

До функцій УДСЯО у Донецькій області належить:

 • узагальнення практики застосування законодавства з питань, що належать до його компетенції, підготовка та внесення в установленому порядку пропозицій до Служби щодо його вдосконалення;
 • проведення інституційних аудитів закладів освіти;
 • надання рекомендацій закладам освіти (крім закладів вищої освіти) щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти;
 • проведення моніторингу якості освітньої діяльності та якості освіти у порядку, визначеному законодавством;
 • здійснення у межах повноважень, передбачених законом, державного нагляду (контролю) за діяльністю закладів освіти (крім вищої) щодо дотримання ними вимог законодавства про освіту та видання обов'язкових до виконання ними розпоряджень щодо усунення виявлених порушень у визначені строки;
 • здійснення за дорученням Голови Служби контролю за дотриманням вимог щодо організації зовнішнього незалежного оцінювання;
 • вивчення роботи органів місцевого самоврядування з реалізації ними освітньої політики в частині забезпечення якості освіти на відповідній території згідно із законодавством про освіту;
 • здійснення контролю за веденням обліку дітей шкільного віку в частині здійснення структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування повноважень, визначених законом;
 • участь у сертифікації педагогічних працівників відповідно до законодавства;
 • здійснення розгляду звернень громадян з питань, що належать до компетенції управління Служби;
 • забезпечення інформування громадськості про реалізацію державної політики з питань, що належать до компетенції Служби;
 • виконання у межах повноважень функцій з управління об'єктами державної власності, що належать до сфери його управління;
 • у порядку, визначеному МОН, аналіз діяльність місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів з питань освіти (за наявності) в частині, що стосується дотримання вимог законодавства з питань освіти і забезпечення якості освіти на відповідній території, та надання їм відповідних висновків і рекомендацій, що оприлюднюються протягом п'яти робочих днів з дня їх надання на офіційному веб-сайті Служби та відповідного органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування;
 • складання у випадках, передбачених законом, протоколів про адміністративні правопорушення;
 • здійснення інших повноважень, визначених законодавством.Координати управління Державної служби якості освіти
у Донецькій області


Поштова адреса: 84116, місто Слов'янськ, вулиця Батюка, 19

Телефон: (097) 673 77 91

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/SQE.Donetsk.UA

YouTube-канал: https://www.youtube.com/channel/UC9y4fFf93Gy66Z_c5bVfg4g

Сайт Служби: www.sqe.gov.ua


#ЗмінюємоОсвітуРазом

#ДержавнаСлужбаЯкостіОсвітиУкраїни


За інформацією управління Державної служби якості освіти
у Донецькій області

(розміщено на сайті 29.03.2021)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ЗАГАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛІ

Підвищення енергоефективності у місті Святогірськ

Назва програми: Енергоефективність в малих та об'єднаних громадах України" (далі -"NIP ІІ Енергоефективність")

Назва проекту: Підвищення енергоефективності будівлі Святогірської міської ради

Країна: Україна

Діловий сектор: Енергоефективність

Джерело фінансування: Інвестиційна платформа сусідства Європейського Союзу (NIP), Святогірська міська рада

Тип контракту: Роботи, товари та послуги

Тип повідомлення: Загальне повідомлення про закупівлі

Дата виходу: 1 квітня 2021 року

Дата закриття: 30 вересня 2021 року

Святогірська міська рада планує оголосити тендер на закупівлю робіт, товарів та послуг, передбачених проектом "Підвищення енергоефективності будівлі Святогірської міської ради", що передбачає проведення капітального ремонту будівлі міської ради.

Місто має намір використати грантові кошти, що надаються Інвестиційною платформою сусідства Європейського Союзу (NIP) та власний внесок для робіт, товарів та послуг, перелічених нижче.

Проект реалізовується на виконання рішення Святогірської міської ради від 05 березня 2021 року № 80-VII-8 "Про отримання гранту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для фінансування інвестиційного проекту".

Проект, загальна вартість якого становить до 300 000 євро (без ПДВ), передбачає закупівлю наступних робіт, товарів та послуг:

 • утеплення стін;
 • утеплення цоколю з улаштуванням вимощення;
 • заміна вікон;
 • заміна дверей;
 • утеплення перекриття останнього поверху;
 • улаштування даху шатрового типу;
 • заміна електричних котлів для опалення;
 • заміна внутрішньо-будинкової системи опалення;
 • заміна системи внутрішнього освітлення будівлі.


За додатковою інформацією звертатись до:

Відділ комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та благоустрою Святогірської міської ради

Україна, 84130, м. Святогірськ, вул. Сосюри Володимира, 8

Контактна особа: Сорокін Роман Леонідович - Начальник відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та благоустрою Святогірської міської ради

Тел.:+380664073437

E-mail: 44002363@mail.gov.ua.GENERAL PROCUREMENT NOTICE

Energy efficiency improvements in the City of Sviatohirsk

Programme name: Ukraine Energy Efficiency in Small & Amalgamated Municipalities (the "NIP II Energy Efficiency")

Project name: Improving the energy efficiency of the building of the Sviatohirsk City Council

Country: Ukraine

Sector: Energy Efficiency

Funding sources: The Neighbourhood Investment Platform of the European Union (NIP), Sviatohirsk City Council

Procurement: Works, goods and services

Notice type: General Procurement Notice

Issue date: 01 April 2021

Closing date: 30 September 2021

Sviatohirsk City Council is planning to announce competitive tendering for the works, goods and services defined by the Project "Improving the energy efficiency of the building of the Sviatohirsk City Council"covers the capital repair ofthebuilding of the Sviatohirsk City Council located at 8,VolodymyraSosyury street.

The City intends to use the funds from a grant provided by the Neighbourhood InvestmentPlatform of the European Union and own co-financingfor the works, goods and services as listed below.

The Projects is being implemented based on the decision No. 80 - VII - 8 of the Sviatohirsk City Council dated 05 March 2021 "On attracting a grant from NEFCO for financing the investment project".

The Project, which has the total estimated cost of up to 300,000 EUR (excluding VAT) will require the procurement of the following works, goods, and services:

 • insulation of walls;
 • insulation of the socle with the installation of the blind area;
 • replacement of windows;
 • replacement of doors;
 • insulation of the last floor overlap;
 • replacement of electric boilers for heating;
 • replacement of indoor heating system;
 • replacement of internal lighting system of the building.


For more information please contact:

Department of Communal Property, Housing and Communal Services, Construction, Transport and Improvement of the Sviatohirsk City Council

8 Sosyury Volodymyra str., Sviatohirsk city, 84130, Ukraine

Contact person: Roman Sorokin - Head of the Department of Communal Property, Housing and Communal Services, Construction, Transport and Improvement of the Sviatohirsk City Council

tel. +38066 407 34 37

E-mail: 44002363@mail.gov.ua


ЗАГАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛІ


GENERAL PROCUREMENT NOTICE(оприлюднено на сайті 23.03.2021)------------------------------------------------------------------------------------------

Екзаменаційна відомість проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади головних спеціалістів, спеціалістів І категорії відділів Святогірської міської ради від 11.03.2021 р. (оприлюднено 15.03.2021)

------------------------------------------------------------------------------------------

Екзаменаційна відомість проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади заступника начальника, головних спеціалістів, спеціалістів І категорії відділів Святогірської міської ради від 10.03.2021 р. (оприлюднено 12.03.2021)

------------------------------------------------------------------------------------------

До уваги громадян

Для того, щоб вберегтись від небезпечних наслідків у разі виявлення потенційно небезпечних предметів, зовні схожих на вибухонебезпечні, слід неухильно дотримуватись правил поведінки та порядку дій у таких ситуаціях. А саме: у разі виявлення вибухового пристрою або підозрілого предмету НЕОБХІДНО:

 • зупинитись та не наближатись до знахідки;
 • відійти чимдалі від знахідки, шляхом яким ви йшли;
 • зберігати спокій;
 • негайно повідомити про знахідку за номерами телефонів "101" та "102", або "112";
 • попередити оточуючих про небезпеку та припинити всі види робіт у районі виявлення даного предмета;


У разі знаходження вибухонебезпечного пристрою ЗАБОРОНЕНО:

 • наближатися до предмету;
 • пересувати його або брати в руки;
 • розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет;
 • користуватися запальничками, іншими джерелами відкритого вогню, а також предметами, що можуть його утворювати;
 • у жодному разі не намагатися переміщувати вибуховий пристрій (підозрілий предмет) або змінювати його положення;


Пам'ятайте! Одна з основних причин нещасних випадків з вибуховими пристроями – грубе порушення елементарних правил безпеки.


(розміщено на сайті 09.03.2021)

---------------------------------------------------------------------------

До уваги громадян


З настанням весни люди знову починають випалювати залишки сухої рослинності, що часто призводить до виникнення пожеж. Громадяни, наводячи порядок на прибудинкових територіях і дачних ділянках, часто палять сміття, суху траву та торішнє листя, не замислюючись про наслідки. Кидають незагашені сірники та недопалки у траву. І хоча співробітники ДСНС постійно нагадують про заборону таких дій, ситуація з підпалами залишається актуальною й досі.

Тому, напередодні весняно-літнього пожежонебезпечного періоду, під час проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення, фахівці ДСНС особливу увагу звертають на дотримання вимог пожежної безпеки під час проведення господарських робіт, прибирання території, прилеглої до будинків, від сміття, сухої трав'янистої рослинності, про неприпустимість розпалювання багать і спалювання сміття та інших горючих матеріалів на території міста.

Під час бесід з громадянами фахівці ДСНС повідомили, що на жаль, не всі замислюються про наслідки та недооцінюють ступінь небезпеки горіння сухої рослинності, адже той, хто спалює суху рослинність ризикує не тільки своїм майном і життям, а й створює реальну загрозу майну інших громадян, лісових масивів.

Для закріплення отриманої інформації співробітники ДСНС серед городян розповсюджують листівки з правилами пожежної безпеки та номерами телефонів екстрених служб.(розміщено на сайті 09.03.2021)

---------------------------------------------------------------------------


До уваги користувачів газовими приладами!


Природний газ – джерело затишку та тепла у наших оселях. Користуватись газовими приладами надзвичайно зручно. Однак, при цьому необхідно неухильно дотримуватись елементарних правил безпеки.

При неправильній експлуатації газових приладів існує загроза вибуху, виникнення пожежі та інших нещасних випадків. Нехтуючи правилами безпеки, можна поплатитися майном, здоров'ям та навіть життям, наражаючи на небезпеку не лише себе, а й оточуючих.

Щоб уникнути нещасних випадків, будьте завжди уважними,неухильно дотримуйтесь правил експлуатації газових приладів!


 • не користуйтесь балонами з газом в приміщеннях багатоповерхових будинків, а також у підвальних та цокольних приміщеннях;
 • не зберігайте наповнені газом балони в житлових приміщеннях, санвузлах, коридорах, на балконах, у гаражах, а також поблизу опалювальних приладів;
 • не користуйтесь несправною газобалонною установкою, не ремонтуйте її самостійно;
 • обмінюйте балони тільки в спеціальних пунктах газового господарства;
 • вимагайте на пункті обміну перевірки вентиля на герметичність і маси газу в балоні. Не ремонтуйте вентиль балона самі;
 • не допускайте нагрівання балона;
 • при витіканні газу перекрийте вентиль балона і винесіть його на вулицю.


При установці газових приладів дотримуйтесь таких вимог:

1) шланг від балона до штуцера плити потрібно закріплювати тільки спеціальними хомутами;

2) балон прикріплюється до стіни пасом і ставиться поряд з плитою, але не ближче, ніж за 0,5 метра.

Пам'ятайте! Тільки суворе дотримання правил
дозволить захистити вас і ваш будинок від пожежі.(розміщено на сайті 26.02.2021)

----------------------------------------------------------------------------

До уваги зацікавлених осіб!


"Нові можливості кредитування приватних та фермерських господарств"


На 2021 рік продовжена можливість кредитування фермерських та особистих селянських господарств через систему кредитних союзів Донецької та Луганської областей.


Телефон для довідок 067 231 37 62

(оприлюднено 25.02.2021)

---------------------------------------------------------------------------

До уваги громадян!


Через нестабільні погодні умови, збільшується ризик провалитися під лід. Фахівці ДСНС мають неабиякий досвід у проведенні рятувальних операцій на воді, як влітку так і у зимовий період. Але люди не вірять в небезпеку, доки вона не торкнеться їх самих. Слов'янські фахівці ДСНС наполегливо попереджають населення про страшну небезпеку, яку приховують в собі водойми взимку.

Саме тому, аби попередити подібного роду надзвичайні ситуації нагадуємо вам про основні правила поведінки на льоду:

1. Лід повинен бути не менше 5-7 см, при цьому він повинен бути прозорим і чистим, якщо лід має каламутний або молочний колір – він небезпечний.

2. Необхідно пересуватися по льоду повільно і плавно, ковзаючи, не намагайтеся перевіряти його міцність биттям ноги, а візьміть краще довгу палицю.

3. Не підходьте до затоплених дерев або до інших предметів, що вмерзли в лід - в цих місцях лід дуже тонкий.

4. Радимо рибалкам не виходити по одному на перший лід, краще всього бути утрьох або хоча б вдвох (відстань один від одного 3-5 метрів).

5. Речі, що ви взяли з собою на риболовлю повинні бути легкі і зручні в перенесенні, щоб у випадку потрапляння під лід можна швидко їх позбутися.

6. Обов'язково візьміть із собою спеціальний рятувальний комплект для зимової рибалки, або хоча б міцну мотузку. Помістіть їх в легкодоступному місці.

І, звичайно ж, не потрібно вживати спиртні напої, стрибати по льоду, виходити на риболовлю в несприятливі погодні умови.
(розміщено на сайті 25.02.2021)

------------------------------------------------------------------------------

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування (оголошення оприлюднене на сайті та опубліковане у газеті "Вісті" 18 лютого 2021 р.)

Перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", "Про очищення влади" та "Про місцеве самоврядування в Україні"

------------------------------------------------------------------------------

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ ПО м. СЛОВ'ЯНСЬКУ та СЛОВ'ЯНСЬКОМУ РЕГІОНУ СТАНОМ НА 15.02.2021


------------------------------------------------------------------------------

ТОВ "БІС-СОФТ" - компанія зі створення аналітичних,інформаційно-комунікаційних систем та веб-сервісів для "SMART CITY"


21 січня у місті Покровську
https://www.facebook.com/pokrovsk.rada.dn/videos/131444688818385/
презентували мобільний додаток Контакт-центру.

За словами голови міста Руслана Требушкіна: "Покровський контактний центр - це один з найуспішніших проектів у стратегії Smart city. Велика кількість містян, які вже працюють з сервісом наголошують про його необхідність. А мобільний додаток - це ще один з кроків успішного створення розумного міста."

Використовуючи мобільний додаток можна швидко та ефективно повідомити про проблему, контролювати хід виконання та статистику звернення, прикріпити фото та отримати зворотній зв'язок від фахівців у чаті.

Тепер немає необхідності витрачати багато часу на те, щоб очікувати на лінії з'єднання з оператором Контактного центру, а просто відкрити додаток у смартфоні та надіслати звернення за декілька хвилин.

Після цього заявка потрапляє в систему розподілу, управлінням та контролю за виконання звернення та буде обов'язково виконано.

Як впровадити "Контактний центр", "Мобільні додатки" "ЧатБот оператор"? Зателефонуйте до компанії "БісСофт" за номером телефону +38(097) 321 16 60 або заповніть форму зворотного зв'язку на офіційному сайті компанії https://bissoft.org/contact-center.
Більш детально ознайомитись можна на офіційному сайті компанії: https://bissoft.org/contact-center


(інформацію оприлюднено 17.02.2021)

------------------------------------------------------------------------------

До уваги мешканців територіальної громади


Розроблений мобільний додаток «101 - Донецька область». Дане програмне забезпечення є програмною платформою для побудови сучасного засобу комунікації між ДСНС України та територіальною громадою, надання громадянам необхідної інформації та отримання допомоги.

Вказаний додаток не позиціонується як повна заміна класичної схеми звернення громадян на лінії 101 та 112, а надає додатковий засіб комунікації між ДСНС України та інформаційно-активною частиною населення. Слід додати, що з вересня поточного року додаток працює у тестовому режимі на території Донецької області. Важливо, що мобільний додаток адаптований для людей з особливими потребами, такими як німота, глухота, інвалідність та інші. Додаток можна завантажити в GooglePlayMarket та AppStore з українською та англійською мовами інтерфейсу.

(інформацію розміщено 11.02.2021 відповідно до листа 6 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області)


------------------------------------------------------------------------------

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ ПО м. СЛОВ'ЯНСЬКУ ТА СЛОВ'ЯНСЬКОМУ РЕГІОНУ СТАНОМ НА 04.02.2021


(оприлюднено 08.02.2021 відповідно до зверненя Слов’янського міського центру зайнятості)

------------------------------------------------------------------------------

Екзаменаційна відомість проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади начальників відділів Святогірської міської ради конкурсною комісією по прийняттю на службу посадових осіб виконавчих органів Святогірської міської ради від 02.02.2021 р. (оприлюднено 05.02.2021)

------------------------------------------------------------------------------

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування (оголошення оприлюднене на сайті та опубліковане у газеті "Вісті" 04 лютого 2021 р.)

Перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", "Про очищення влади" та "Про місцеве самоврядування в Україні"

------------------------------------------------------------------------------


До уваги суб'єктів господарювання


Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: "Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди".

Опитування здійснюється у рамках моніторингу імплементації однієї із стратегічних цілей Експортної стратегії України на 2017-2021 роки щодо створення сприятливих умов, що стимулюють торгівлю та інновації для диверсифікації експорту. Задум реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у межах проекту "Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі".

Основною метою опитування є виявлення потреби бізнесу у сфері інноваційної діяльності та визначення можливостей і форм співпраці з державою в частині монетизації інновацій. Опитування триватиме включно до 31 січня 2021 року. Пройти його можна за посиланням: http://bit.ly/2XHiB8d.


(оприлюднено 28.01.2021)

------------------------------------------------------------------------------

Шановні підприємці!


Відповідно до вимог п.9-15 розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (із змінами, внесеними Законом України від 13 травня 2020 року № 592-ІХ "Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо усунення дискримінації за колом платників") (далі - Закон України № 2464- VI) у Вас є можливість до 1 березня 2021 року звернутися з заявою до податкового органу за місцем реєстрацій для списанням заборгованості з єдиного внеску.

Перелік вимог:

1) Відсутність доходу ( прибутку) від підприємницької діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб за період з 01 січня 2017 року до 01 березня 2021 року;
2) Надання державному реєстратору за місцем знаходження реєстраційної справи фізичної особи - підприємця заяви про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності;
3) Надання звітності відповідно до вимог частини другої статті 6 цього Закону з 1 січня 2017 року до 1 грудня 2020 року.

Документи, згідно переліку вимог, подаються платником виключно у випадку, якщо вони не були подані раніше.

При необхідності можливо отримати консультації у приміщення ЦОП Слов`янської ДПІ за адресою: м. Слов`янськ, пл. Соборна, 3

Зразок заяви про списання недоїмки, штрафних санкцій та пені з єдиного внеску.

(оприлюднено 20.01.2021)
------------------------------------------------------------------------------
До уваги платників ЄСВ! ГУ ДПС у Донецькій області повідомляє, що строк списання недоїмки ФОП, які не здійснюють діяльність, за період 2017-2020 роки подовжено. Термін подання заяви - до 01.03.2021. Не зволікайте!

(оприлюднено 20.01.2021)
------------------------------------------------------------------------------
До уваги платників податків - фізичних осіб! ГУ ДПС у Донецькій області повідомляє, що податковий борг (крім ЄСВ), що обліковувався станом на 1 грудня 2020 року і не перевищує 6800 гривень, може бути відстрочений до 29 грудня 2021 року. Не зволікайте! Заяву про відстрочення у довільній формі можна подати до органу ДПС вже зараз!

(оприлюднено 20.01.2021)
------------------------------------------------------------------------------


Шановні мешканці та гості Святогірська!


На Водохреща православні всього світу запасаються святою водою та купаються у водоймах. Вважається, що той, хто викупався, змиває з себе всі гріхи. До речі, духовенство запевняє, що з кожним роком кількість бажаючих скупатися на світанку в крижаній воді збільшується. Щороку трапляються чимало випадків загибелі людей на водних об'єктах у зимовий період, тому 6 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС у Донецькій області звертається із проханням бути обачливими та обережними!

Пам'ятайте, що купання у крижаній воді не рекомендується особам з вираженими хронічними захворюваннями. У жодному разі не пірнайте у воду - заходьте в ополонку повільно й обережно. Уникайте великого скупчення людей біля купелі. Пам'ятайте, що глядачі не повинні виходити на кригу, а бажаючим зануритися слід по черзі обережно підходити до ополонки. Рятувальники повідомляють, що особливу небезпеку для тих, що купаються представляють: обледенілі сходинки і край ополонки, які можуть стати причиною травмування або випадкового падіння у воду непідготовленої людини. Не можна ні в якому разі входити у воду в нетверезому стані. Спиртне притуплює відчуття холоду, порушує координацію рухів. Щоб уникнути нещасних випадків, занурюйтеся у воду лише в обладнаних для цього місцях, не допускайте переохолодження організму.

Шановні громадяни! Закликаємо вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних, дотримуватися правил поведінки на водоймах під час Водохреща і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку "101".

(оприлюднено на сайті 18.01.2021)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Інформація
про новий сервіс програми "Інформування, консультування та правова допомога" NRC, а також основні канали зв'язку для отримання послуг з правової допомоги для внутрішньо переміщеного та постраждалого внаслідок конфлікту населення


Безоплатна правова допомога, не виходячи з дому: новий сервіс від Норвезької ради у справах біженців (NRC)(оприлюднено на сайті 13.01.2021)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Шановні громадяни!

Дотримуйтесь правил безпеки під час оголошення штормового попередження!

За інформацією УкрГідрометцентру, 13 січня на території Донецької області очікуються ускладнення погодних умов: ожеледь, налипання мокрого снігу, складні відкладення, на дорогах ожеледиця, сніговий накат, посилення південно-східного вітру, 15-20 м/с. Вранці та вдень 13 січня будуть спостерігатися значні опади (дощ зі снігом),туман, погіршення видимості в опадах, тумані до 200-500 м. Дані погодні умови збережуться вночі 14 січня.

Погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць. Шановні водії! Вирушаючи в дорогу будьте обережні! Зважайте на попередження синоптиків, плануючи свій маршрут! Під час оголошення штормового попередження, за можливістю, утримуйтесь від поїздок власним автотранспортом! Якщо відмовитися від поїздок неможливо, необхідно стежити за наявністю достатньої кількості палива в транспортному засобі, у дорогу беріть із собою гарячі напої, теплі речі та перед виїздом перевіряйте рівень заряду мобільного телефону!

У разі виникнення екстрених ситуацій телефонуйте до Служби порятунку «101» або викликайте рятувальників з мобільного додатку ДСНС-101!

(оприлюднено на сайті 13.01.2021)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

До відома громадян


За наведеними нижче посиланнями міститься інформація про комплексну послугу при народженні дитини єМалятко:


https://drive.google.com/drive/folders/17-L0wnMsDAgbbs9o4LVSbSGvx_-cE3tR

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1Mhoz7UizSBkNwKO5soOwUIbv_w3BOJGW&ll=49.49324217414842%2C33.35398925000003&z=7

(інформацію розміщено 30.12.2020 відповідно до листа Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення про проведення з 29.12.2020 по 29.01.2021 конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування (оголошення оприлюднене на сайті 29 грудня 2020 р.)


Перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", "Про очищення влади" та "Про місцеве самоврядування в Україні"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Слов'янський міський центр зайнятості інформує

Переваги легального працевлаштування для бізнесу!!!


Питання легального працевлаштування на сьогодні є дуже актуальним, як для працівників так і для роботодавців. А чи замислювались обидві сторони трудових відносин про переваги легальної праці? Чи не краще роботодавцеві оформити з працівником трудові відносини і мати змогу чітко визначити, якими правами та обов'язками буде наділена кожна сторона, ніж щоразу боятися неприємностей з боку перевіряючих та контролюючих органів.

При вирішенні питання, на яких умовах працюватимуть працівники, роботодавцеві необхідно зважити всі за і проти та прийняти правильне рішення. Відтак, дотримуючись законодавства та укладаючи трудовий договір з працівником, роботодавці:

 • Підвищують продуктивність праці
 • Скорочують прямі та не прямі витрати (не несуть збитки через нещасні випадки, зупинки виробництва, плинність кадрів, псування ділової репутації)
 • Приваблюють клієнтів та інвесторів
 • Сприяють чесній конкуренції на ринку
 • Стають цікавими для фахівців
 • Отримують доступ до нових ринків
 • Отримують фінансові стимули від держави
 • Уникають великих штрафів


Окрім того, при використанні легальної зайнятості, роботодавці мають можливість:

 • встановити матеріальну відповідальність працівника при прийнятті останнього на посаду, робота на якій передбачає обслуговування грошових, товарно-матеріальних цінностей;
 • підпорядкувати працівників правилам трудового розпорядку;
 • відстоювати свої порушені права та законні інтереси у судовому порядку із покладенням на винних осіб обов'язку відшкодування шкоди та матеріальних втрат.


Отже, офіційно оформлена робота - це в першу чергу, гарантія соціального захисту найманих працівників, а ДЛЯ РОБОТОДАВЦЯ - це позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.
(оприлюднено на сайті 21.12.2020)

---------------------------------------------------------------------------

До уваги юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців,
громадських організацій та громадян!


Припинено функціонування поштової скриньки електронної пошти Святогірської міської ради з адресою
sviatrada@slav.dc.ukrtel.net у зв'язку з припиненням з 01 грудня 2020 р. надання послуг електронної пошти "Укрпост" Публічним акціонерним товариством "Укртелеком". Листи, заяви, інші звернення, надіслані на вищезазначену адресу, не будуть отримані Святогірською міською радою.

Нову адресу електронної пошти Святогірської міської ради наведено у розділі "Контакти" сайту.

---------------------------------------------------------------------------

Оголошення про проведення першого пленарного засідання
першої сесії Святогірської міської ради Краматорського району
Донецької області VIII скликання

У відповідності до п. 3 ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", перше пленарне засідання першої сесії Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області VIII скликання відбудеться 26 листопада 2020 року о 16-00 годині у залі засідань адміністративного приміщення Святогірської міської ради за адресою: м.Святогірськ, вул. В. Сосюри буд.8, 2 поверх.


---------------------------------------------------------------------------

на сторінку 3


Назад к содержанию | Назад к главному меню