Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Главное меню:


Проект Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року


Проект Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року

----------------------------------------------------------------------------


ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту документу державного планування та
звіту про стратегічну екологічну оцінку


Повна назва документа державного планування: Стратегічний план розвитку міста Святогірська до 2022 року (далі - Стратегічний план).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Святогірська міська рада, вул. Володимира Сосюри, 8, м. Святогірськ, Донецька область, 84130, тел. (06262)5-32-06, код ЄДРПОУ 04053001).

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Відповідно до ст. 12 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку та Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року (далі - Стратегічний план) розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 26 вересня 2019 року на офіційному веб-сайті Святогірської міської ради та триватиме до 26 жовтня 2019 року.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов'язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися зі Стратегічним планом та отримати додаткову інформацію можна за адресою: вул. Володимира Сосюри, 8, м. Святогірськ, Донецька область, 84130, або за тел.: (06262)5-32-15.

Зауваження і пропозиції до Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року та звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до загального відділу Святогірської міської ради.

Відповідальна особа: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Климович Дмитро Юрійович (контактні дані: sviatrada@slav.dc.ukrtel.net; тел.: (06262)5-32-15).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 26 жовтня 2019 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.


Звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року


(оприлюднено на сайті 26.09.2019)


----------------------------------------------------------------------------

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування


Повна назва документа державного планування: Стратегічний план розвитку міста Святогірська до 2022 року

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Святогірська міська рада, вул. Володимира Сосюри, 8, м. Святогірськ, Донецька область, 84130, тел. (06262)5-32-06, код ЄДРПОУ 04053001.

Передбачувана процедура громадського обговорення:
відповідно до ст. 10 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 20 червня 2019 року на сайті Святогірської міської ради.
Відповідно до ст. 12 громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування.
Ознайомитися зі Стратегічним планом та отримати додаткову інформацію можна за адресою: вул. Володимира Сосюри, 8, м. Святогірськ, Донецька область, 84130, або за тел.: (06262)5-32-06.
Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року подаються до:
відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради.
Відповідальна особа: начальник відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради Жденовський Анатолій Юрійович. (контактні дані: sviatrada@slav.dc.ukrtel.net; тел.: (06262)5-31-89).
Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до 05 липня 2019 року.
Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року

(оприлюднено 20.06.2019)

------------------------------------------------------------------------------------------Назад к содержанию | Назад к главному меню