Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Проект Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року


Проект Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року

----------------------------------------------------------------------------

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування


Повна назва документа державного планування: Стратегічний план розвитку міста Святогірська до 2022 року

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Святогірська міська рада, вул. Володимира Сосюри, 8, м. Святогірськ, Донецька область, 84130, тел. (06262)5-32-06, код ЄДРПОУ 04053001.

Передбачувана процедура громадського обговорення:
відповідно до ст. 10 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 20 червня 2019 року на сайті Святогірської міської ради.
Відповідно до ст. 12 громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування.
Ознайомитися зі Стратегічним планом та отримати додаткову інформацію можна за адресою: вул. Володимира Сосюри, 8, м. Святогірськ, Донецька область, 84130, або за тел.: (06262)5-32-06.
Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року подаються до:
відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради.
Відповідальна особа: начальник відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради Жденовський Анатолій Юрійович. (контактні дані: sviatrada@slav.dc.ukrtel.net; тел.: (06262)5-31-89).
Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до 05 липня 2019 року.
Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року

(оприлюднено 20.06.2019)

------------------------------------------------------------------------------------------Назад к содержанию | Назад к главному меню