Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Главное меню:


Спортивне життя міста
----------------------------------------------------------------------------------------

Протягом 2017-2018 навчального року під керівництвом вчителя фізичної культури Киркач О.Ф. учні Святогірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів брали участь у наступних спортивних змаганнях:


13 вересня
2017 року у місті Слов'янську пройшли змагання "Кубок з волейболу серед дівчат 8-11 класів" (пляжний волейбол). Змагання проходили в рамках "Олімпійського тижня" на базі ЗОШ № 4. Серед 10 шкільних команд міста Слов'янська та Святогірська команда Святогірської ЗОШ зайняла 2 місце. Дівчата отримали у нагороду грамоту, м'яч та цінні подарунки.
14 вересня
2017 року у місті Слов'янську пройшли змагання "Кубок з волейболу серед хлопців 8-11 класів" (пляжний волейбол). Змагання проходили в рамках "Олімпійського тижня" на базі ЗОШ № 4. Змагалися 12 шкільних команд міста Слов'янська та Святогірська.
6 жовтня 2017 року у місті Слов'янську пройшли міські змагання з міні-футболу "Шкіряний м'яч" серед учнів 5-8 класів. Команда Святогірської ЗОШ зайняла III місце у зональних змаганнях
13 жовтня у м. Краматорську пройшли обласні змагання з волейболу серед дітей пільгової категорії. У чемпіонаті області з волейболу брали участь 11 команд з різних регіонів Донецької області (Краматорськ, Слов'янськ, Добропілля, Дружківка, Святогірськ, Лиман, Торецьке), з них дві команди від Святогірської ЗОШ І-ІІІ ст. Команда Святогірської ЗОШ І-ІІІ ст. у складі №1 зайняла 4 місце, склад команди №2 - 5 місце.
23 жовтня 2017 року в м. Слов'янську пройшли міські зональні змагання "Веселі старти", в яких взяла участь команда Святогірської школи, учні 4-5 класів. Серед 5 команд-учасниць команда школи посіла 3 місце.
12 листопада 2017 року в м. Ізюмі Харківської області відбулися міжрегіональні змагання з волейболу серед дівчат загальноосвітніх навчальних закладів. Команда Святогірської ЗОШ посіла 2 місце. Кращим гравцем турніру визнано Тушеву Олену.
17 листопада у м. Бахмут на базі СК "Металіст" пройшов чемпіонат Донецької області з баскетболу серед хлопців. У змаганнях брали участь 10 команд міста Слов'янська, Торецька, Костянтинівки, Бахмута, Добропілля, Дружківки та Святогірська. Ігри були дуже цікавими та захоплюючими. Від Святогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів у змаганнях взяли участь дві збірні команди хлопців 8-11 класів, які посіли 5 та 6 місце серед 10 команд, вони були нагороджені грамотами та кубком.
1 грудня 2017 року у м. Слов'янську відбувся чемпіонат Донецької області з настільного тенісу. У чемпіонаті брали участь 10 команд з м. Костянтинівки, Бахмута, Добропілля, Краматорська, Торецька, Дружківки, Слов'янська та Святогірська. Святогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів була представлена збірною командою у складі 6 хлопців (учнів 5-10 класів). Після тривалої боротьби команда посіла 1 місце. Кращим гравцем змагань визнано учня 10 класу Цвєткова Дмитра. Команду Святогірської школи нагороджено грамотою, кубком та цінними подарунками.
7 грудня 2017 року з метою прилучення школярів до джерел національної історії і культури, сприяння патріотичному вихованню учнівської молоді, спонукання особистості до осмислення себе як частини великого українського народу, пробудження національної самосвідомості, загартовування школярів фізично і духовно у Святогірській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено спортивно-патріотичні змагання серед старшокласників, присвячені Дню Збройних Сил України.
23 грудня 2017 року у Львові було проведено Всеукраїнський чемпіонат з футболу серед дітей-сиріт, дітей які залишились без піклування батьків, вихованців загальноосвітніх шкіл-інтернатів. У змаганнях брали участь 10 команд Львівської, Луганської, Донецької, Кіровоградської та Київської областей. Команда Святогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла 4 місце у цих змаганнях.
18 січня 2018 року учениці 9 класу Святогірської ЗОШ брали участь у міських зональних змаганнях з боулінгу та зайняли 4 місце.
15 лютого 2018 року пройшли зональні змагання з волейболу серед хлопців 2001-2003 р.н. Команда Святогірської школи зайняла 2 місце у зональних змаганнях.
22 лютого 2018 року в м. Слов'янську відбулися змагання першого міського етапу всеукраїнських змагань з волейболу "Шкільна волейбольна ліга України". Команда дівчат школи вийшла в фінал міських змагань серед дівчат 9-11 класів, які пройшли 26 лютого 2018 року, та у підсумку зайняла 3 місце у цих змаганнях.
27 лютого 2018 року у місті Слов'янську пройшли фінальні змагання з волейболу міського етапу "Шкільна волейбольна ліга України" серед дівчат 7-8 класів. Збірна команда Святогірської загальноосвітньої школи зайняла 2 місце у цих змаганнях. Щербак Аліна визнана кращим гравцем змагань.
17 березня 2018 року в м. Краматорську пройшов чемпіонат Донецької області з міні-футболу серед дітей пільгової категорії загальноосвітніх навчальних закладів. У змаганнях взяли участь 18 команд середньої та старшої категорій із міст Донецької області - Краматорська ЗОШ № 22, 26, 10, Слов'янська, Дружківки, Бахмут, Костянтинівки, Добропілля, Торецька та Святогірська. Ігри проходили за олімпійською системою. Команда зі Святогірська посіла III місце у цих змаганнях.
5 квітня 2018 року на базі Дитячої юнацької спортивної школи міста Покровська учениці Святогірської ЗОШ брали участь у Чемпіонаті Донецької області з черліденгу. Серед 35 команд з Донецької області дівчата школи зайняли почесні місця.
13 квітня 2018 року у м. Слов'янську пройшли змагання з плавання серед дітей пільгової категорії. 9 учнів загальноосвітньої школи брали участь у цих змаганнях (3 учні молодша категорія, 3 учні середня категорія та 3 учні старша категорія). Всього у змаганнях брало участь 90 учасників з Краматорська, Слов'янська, Дружківки, Костянтинівки, Бахмута, с.Соснове, "Смарагдового містечка" та Святогірська. Спортсмени Святогірської ЗОШ посіли 4 командне місце у змаганнях. У особистому заліку 2 місце виборов учень 6 класу Гузєв Кирило (молодша категорія), 3 місце - учень 10 класу Карпачов Ілля (старша категорія). Наймолодший учасник змагань Гнилицький Владислав також нагороджений грамотою.
14 квітня 2018 року пройшов міжрегіональний турнір з волейболу у м. Ізюм, Харківської області. У турнірі зустрілися 6 команд Харківської та Донецької областей з Борової, Ізюму, Слов'янська та Святогірська. Ігри були дуже цікаві та напружені. Школу міста представляли 2 команди дівчат (молодша та старша команди). За результатами ігор команди посіли 3 та 4 місця.


Участь учнів Святогірської ЗОШ у спортивних змаганнях
протягом 2018-2019 навчального року:


  • Чемпіонат Донецької області серед дітей пільгової категорії з міні-футболу м.Краматорськ (ОДЮСШ), І місце - старша категорія, IV місце - молодша група;
  • Чемпіонат Донецької області з баскетболу серед дітей пільгової категорії (ОДЮСШ), IV місце м. Бахмут;
  • Чемпіонат Донецької області з волейболу м. Краматорськ, І місце - старша категорія, III місце - середня категорія;
  • Федерація футболу м. Святогірськ. Футбольний турнір, присвячений Дню захисту дітей, І місце - старша категорія;
  • Всеукраїнські змагання "Шкільна футбольна ліга України" м. Слов'янськ, IV місце - міський етап молодша категорія;
  • Всеукраїнські змагання "Шкільна волейбольна ліга України", дівчата. Фінал міського етапу - II місце м. Слов'янськ, старша категорія;
  • Всеукраїнські змагання "Веселі старти" для учнів 4 класів, м. Слов'янськ, III місце у міському етапі;
  • Всеукраїнські змагання "Шкільна волейбольна ліга України" молодша категорія, дівчата, м.Слов'янськ, IV місце;
  • Участь у міжнародному оздоровчому проекті "Нове покоління" Івано-Франківська область, с. Ворохта (січень 2018, 2019 рр.; серпень 2017, 2018 рр.).------------------------------------------------------------------------------------------


Назад к содержанию | Назад к главному меню