Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Главное меню:


Запобігання корупції
Запобігання корупції (загальна інформація)

Законодавство


Перелік корупційних правопорушень

Співпраця з викривачами

Повідомити про корупційне правопорушення можна наступними способами:

  • Поштою на адресу: 84130, Донецька область, м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, 8. У разі направлення повідомлення поштою, на конверті робиться позначка «Про корупцію».


  • За номером телефону (06262) 5-30-62.


  • Засобами електронного зв’язку: шляхом направлення повідомлення на електронну адресу 04053001@mail.gov.ua


  • Особисто уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції Святогірської міської ради, каб. № 6, юридичний відділ.Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також щодо прирівняних до них осіб згідно із Законом «Про запобігання корупції» (посадових осіб комунальних підприємств, установ, закладів). Всі повідомлення розглядаються уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції Святогірської міської ради згідно з вимогами законодавства.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Про виявлені факти вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень також можна повідомляти спеціально уповноваженим суб’єктам у сфері протидії корупції


Назад к содержанию | Назад к главному меню