Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Главное меню:


Оголошення. Сторінка 1


----------------------------------------------------------------------------

Екзаменаційна відомість проведення іспиту кандидату на зайняття вакантної посади директора Комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Святогірської міської ради" (оприлюднено 11.06.2021)
----------------------------------------------------------------------------

До уваги керівників установ, організацій
(суб'єктів відносин у сфері теплопостачання)!


Інформаційний лист Управління Держенергонагляду у Донецькій області
"Щодо підготовки теплових господарств до роботи в опалювальний період
2021-2022 років"


З метою належної та своєчасної підготовки теплових мереж, теплових пунктів і місцевих систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання (далі - ГВП) до роботи в опалювальному періоді 2021-2022 років, попередження відмов у системах теплоспоживання під час проходження опалювального періоду Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 (далі - ППТГдоОП), а саме:

 • затвердити розпорядчим документом плани організаційно-технічних заходів з підготовки теплових господарств, що знаходяться у власності або господарському віданні (за договором), до роботи в опалювальному періоді з призначенням відповідальних осіб за їх виконання;
 • уточнити приєднані теплові навантаження, виконати перерахунок гідравлічного режиму (за необхідності);
 • забезпечити відповідність розмірів встановлених розрахункових лімітних звужувальних пристроїв, їх пломбування теплопостачальною організацією;
 • провести ремонтні та профілактичні роботи на тепловикористальних установках, теплових мережах, системах теплоспоживання у необхідних обсягах;
 • провести налагоджувальні роботи з усунення порушень, виявлених у теплових та гідравлічних режимах роботи систем теплоспоживання;
 • виконати гідравлічні випробування теплових мереж, систем опалення та ГВП на щільність та міцність, провести їх промивку;
 • виконати шурфування теплових мереж або застосувати інші методи контролю їх стану з метою з'ясування ступеню корозійного пошкодження трубопроводів;
 • відновити антикорозійне покриття та теплову ізоляцію на трубопроводах теплових мереж;
 • привести у справний технічний стан обладнання та засоби вимірювальної техніки вузлів керування, розташованих у теплових пунктах;
 • укомплектувати відповідні підрозділи обслуговувальним персоналом, провести його навчання та перевірку знань, протиаварійні тренування персоналу щодо ліквідації відмов у системах теплоспоживання;
 • укомплектувати теплові пункти та робочі місця обслуговувального персоналу технічною документацією;
 • провести перевірку готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період за участю представників Держенергонагляду в установлені терміни згідно з вимогами розділу Х ППТГдоОП.


Надати у термін до 15.06.2021 копію розроблених заходів та розпорядчого документа, яким ці заходи вводяться в дію, до Управління Держенергонагляду у Донецькій області (далі - Управління):

 • за адресом: вул. О. Тихого, буд. 8д, м. Краматорськ, Донецька обл., 84313;

або


Заздалегідь письмово повідомити Управління щодо термінів роботи комісії з визначення стану готовності підпорядкованих теплових господарств до роботи в опалювальний період з наданням розпорядчого документа щодо затвердження складу комісії.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до Управління стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

Окремо додаємо основні умови, щодо підписання акту стану готовності теплового господарства в опалювальний період.

Додаток: Основні умови щодо підписання акту стану готовності теплового господарства в опалювальний період.

Начальник Управління Держенергонагляду у
Донецькій області - головний державний
інспектор з енергетичного нагляду у
Донецькій області
_______________________________________________ М.Г. Горбаньов

(оприлюднено на сайті 10.06.2021 відповідно до звернення Управління Держенергонагляду у Донецькій області)
---------------------------------------------------------------------------

До уваги громадян!

Інформація ТОВ "Агентство стратегічних рішень "Ші Стретеджіс""


З 1 січня 2022 року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців. Бажаючим вийти зі стану бідності буде запропонована допомога розміром до 15 мінімальних зарплат (на початок 2022 року - 97 500 грн) для оплати рахунків на придбання необхідного для заснування власної справи обладнання і матеріалів.

Механізми цієї програми були успішно апробовані в пілотному проекті "Рука допомоги", який був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в межах проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України" у 2016-2019 роках.

Інформація щодо запуску нової програми додається.

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатися за телефоном: 098 876 99 56 або електронною адресою: media@strategi.com.ua.

Агентство стратегічних рішень ShiStrategies є консультантом Проекту Міністерства соціальної політики України за підтримки Світового банку "Підготовка та впровадження інформаційно-роз'яснювальної кампанії щодо популяризації Проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України".

(розміщено на сайті 04.06.2021)

---------------------------------------------------------------------------

ІНФОРМАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Розпочались літні канікули. Такий бажаний для кожної дитини період, коли часу на дозвілля з’являється більше, а батьківського контролю — відповідно менше. На жаль, окрім веселощів, влітку на дітей також чекає і безліч небезпек.

Рятувальники бажають школярам безпечних канікул і звертаються до батьків із проханням подбати про захист своїх дітей. Зокрема:
- не залишайте дітей вдома без нагляду дорослих;
- якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці;
- виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом тощо;
- обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”;
- вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду. Пильнуйте, щоб малолітні діти не відвідували самостійно місцеві ставки та річки.

Шановні батьки!
Приділіть декілька хвилин відвертій розмові з дітьми. Пам’ятайте: ці хвилини вимірюються ціною життя. А щоб неочікувана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя ваших дітей залежить від вас самих!

(розміщено на сайті 03.06.2021)

-----------------------------------------------------------------------------------------

Запрошуємо взяти участь у тендері/INVITATION FOR TENDERS


ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

Капітальний ремонт будівлі Святогірської міської ради за адресою: вул. Володимира Сосюри, 8, м. Святогірськ, Донецька область.

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Розробка проектно-кошторисної документації, в т.ч. проходження експертизи, проведення авторського нагляду, а також поставка матеріалів та виконання робіт для "Капітального ремонту будівлі Святогірської міської ради за адресою: вул. Володимира Сосюри, 8, м. Святогірськ, Донецька область" за адресою: вул. Володимира Сосюри, 8, м.Святогірськ, Донецька область".


Це Запрошення до участі у тендері слідує за Загальним оголошенням про закупки для цього проекту, яке було опубліковане на веб-сайті НЕФКО у розділі Оголошення про закупки
( https://www.nefco.int/procurements/) 22 березня 2021 року.

Відділ комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та благоустрою Святогірської міської ради надалі - "Замовник", має намір використати частину коштів фінансування, отриманого від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), на оплату витрат по проекту "Капітальний ремонт будівлі Святогірської міської ради за адресою: вул. Володимира Сосюри, 8, м. Святогірськ, Донецька область".

Замовник цим запрошує Підрядників подавати свої запечатані тендерні пропозиції для отримання контракту, що фінансуватиметься коштами НЕФКО, націленого на придбання:
розробки проектно-кошторисної документації, в т.ч. проходження експертизи, проведення авторського нагляду, поставки матеріалів та виконання робіт для Капітального ремонту будівлі Святогірської міської ради за адресою: вул. Володимира Сосюри, 8, м. Святогірськ, Донецька область.

Попередні основні обсяги робіт, що плануються до реалізації: площа утеплення стін - 491 м2, площа утеплення цоколю - 192 м2, улаштування вимощення - 87 м.п., заміна вікон - 94,8 м2, заміна дверей - 19,4 м2, утеплення перекриття - 345 м2, улаштування даху шатрового типу - 450 м2, заміна електричних котлів з циркуляційними насосами - 2 од., встановлення системи погодо залежного регулювання в котельні - 1 од., заміна радіаторів опалення - 62 од., заміна труб опалення - 490 м.п., заміна світильників - 104 од., прокладання внутрішніх електричних мереж - 720 м.п.

Тендери щодо контрактів, які фінансуються НЕФКО, є відкритими для фірм з будь-якої країни.

Щоби бути кваліфікованим для присудження контракту, Учасники тендеру повинні відповідати наступним мінімальним вимогам:

 • Учасник тендеру має фінансовий, технічний, виробничий і кадровий потенціал та потужності, необхідні для виконання Контракту. Учасник демонструє дохід за кожен з попередніх трьох років та середньорічний дохід Учасника протягом попередніх 3 (трьох) років має бути щонайменше у два (2) рази більшимвідціни, вказаної в його тендерній пропозиції. У разі подання тендеру СПКА, лідируючий партнер повинен задовольняти цій вимозі щонайменше на 50%;
 • Учасник тендеру успішно постачає подібне Устаткування та роботи іншим Замовникам, і вже успішно виконав п'ять (5) подібних за обсягом та вартістю (вартість подібного контракту має становити не менш, ніж 5 млн. грн.) контрактів за останні п'ять (5) років. У разі подання тендеру СПКА, лідируючий партнер повинен на дати щонайменше 3 (три) власні контракти;
 • Учасник тендеру зможе виконати взяті на себе гарантійні зобов'язання;
 • Учасник тендеру не є банкрутом і проти нього не відкриті провадження щодо неплатоспроможності або банкрутства відповідно до чинного законодавства;
 • у випадках, коли Учасник тендеру пропонує свої послуги з постачання Устаткування, які він не виготовляє, Учасник повинен засвідчити, що він отримав всі необхідні повноваження від Виробника на постачання Устаткування у країні Замовника.


При підготовці тендерної пропозиції, Учасник тендеру має врахувати, що роботи по контракту орієнтовно будуть розпочаті в
жовтні 2021 року та повинні бути завершенні у вересні 2022 року.

Тендерні документи можуть бути отримані безоплатно від офісу за адресою, вказаною нижче, після отримання письмового запиту від потенційного учасника тендеру.

Після отримання письмового запиту від потенційного учасника тендеру документи будуть негайно відправлені електронною поштою у форматі PDF та MS Word, проте відправник не несе відповідальності за втрату чи пізню доставку відправлення. У разі розходження між версіями документів в PDF та MS Word форматах, версія PDF буде переважати.

Всі тендери мають подаватись із декларацією про гарантування тендеру.

Тендери повинні бути надіслані за адресою, вказаною нижче, до
22.07.2021 року, 10:00, після чого вони будуть відкриті в присутності тих представників Учасників тендеру, які виявлять бажання бути присутніми при відкритті.

Перед-тендерна зустріч для Учасників тендеру із представниками Замовника для відвідання проектного об'єкту та обговорення технічних та процедурних питань відбудеться
16.06.2021 року, 11:00 за адресою: 84130, Донецька область, м. Святогірськ, вул. Сосюри Володимира, 8.

Реєстр потенційних учасників тендеру, котрі отримали тендерні документи, може бути переглянути йза адресою, вказаною нижче.

Потенційні Учасники тендеру можуть отримати додаткову інформацію, а також ознайомитися та отримати тендерну документацію за адресою:

Сорокін Роман Леонідович - Начальник відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та благоустрою Святогірської міської ради Замовник: Відділ комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та благоустрою Святогірської міської ради
Адреса: 84130, Донецька область, м. Святогірськ, вул. Сосюри Володимира, 8

Телефон: +38 066 4073437

E-mail: 44002363@mail.gov.ua

Дата: 02.06.2021 року

Запрошення до участі у тендері

INVITATION FOR TENDERS

UKRAINE

Thorough repair of the building of the Sviatohirsk City Council at the address: Volodymyra Sosyury str., 8 inSviatohirsk city, Donetsk region

INVITATION FOR TENDERS

Development of design documentation, including passing the expertise, conducting designer's supervision, aswell as the supply of materials and execution of works for the Thorough repair of the building of the SviatohirskCity Council at the address: Volodymyra Sosyury str., 8 in Sviatohirsk city, Donetsk region” at the address:Volodymyra Sosyury str., 8 in Sviatohirsk city, Donetsk region

This Invitation for Tenders follows the General Procurement Notice for this project which was published on the theProcurement Notices section of NEFCO’s website ( https://www.nefco.int/procurements/)on March 22, 2021.

Department of Communal Property, Housing and Communal Services, Construction, Transport andImprovement of Sviatohirsk City Council hereinafter referred to as “the Employer”, intends to use part of the proceeds of financing from the Nordic Environment Finance Corporation (NEFCO) towards the cost of Thoroughrepair of the building of the Sviatohirsk City Council at the address: Volodymyra Sosyury str., 8 in Sviatohirskcity, Donetsk region”.

The Employer now invites sealed tenders from Contractors for the following contract to be funded by NEFCO costsaimed at procurement of: development of design documentation, including passing the expertise, conductingdesigner's supervision, as well as the supply of materials and execution of works for the Thorough repair of thebuilding of the Sviatohirsk City Council at the address: Volodymyra Sosyury str., 8 in Sviatohirsk city, Donetskregion” at the address: Volodymyra Sosyury str., 8 in Sviatohirsk city, Donetsk region.

Preliminary main scopes of works planned for implementation: wall insulation area – 491 m, socle insulation area- 192 m, installation of the blind area - 87 l.m., window replacement - 94.8 m, door replacement - 19.4, overlap insulation - 345 m, installation of tent roof - 450 m, replacement of electric boilers with circulating pumps - 2units, installation of a weather-dependent control system in the boiler room - 1 unit, replacement of heating radiators - 62 units, replacement of heating pipes - 490 l.m., replacement of fixtures - 104 units, laying of internal electricalnetworks - 720 l.m.

Tendering for contracts that are to be financed with the proceeds of NEFCO financing is open to firms from any country.

To be qualified for the award of a contract, tenderers must satisfy the following minimum criteria:

 • the Tenderer, has the financial, technical and production capability and capacity necessary to perform the Contract. The Tenderer demonstrates the revenue for each previous three years and the average annual revenue in the previous 3 (three) years should be at least 2 (two) times greater than price of his tender. Incase of tender submitted by JVCA, the leading partner should demonstrate at least 50% compliance withthe requirement;
 • the Tenderer has successfully supplied similar plant and works to other purchasers and successfullycompleted at least five (5) similar contracts by scope and cost (the scope of such a contract must be at least5 million UAH) in the recent 5 (five) years. In case of tender submitted by JVCA, the leading partnershould demonstrate at least 3 (three) own contracts;
 • the Tenderer will be able to carry out warranty obligations;
 • the Tenderer is not bankrupt or under bankruptcy procedures according to the national legislation orregulations;
 • in the case of a Tenderer offering to supply plant which the Tenderer does not manufacture, the Tendererhave to certify that he has been duly authorised by the Manufacturer to supply the plant in the Purchaser’scountry.

When preparing the tender offer, the Tenderer should take into account that the works in this contract will tentatively start in October 2021 and should be completed in September 2022.

Tender documents may be obtained from the office at the address below free of charge upon a written request from aprospective Tenderer.

Upon receiving the written request from prospective Tenderer, the documents will be promptly dispatched electronically in PDF and MS Word format, however, no liability can be accepted for their non-delivery or latedelivery. In case of discrepancies between the PDF and Word versions of the document, the PDF version shall prevail.

All tenders must be accompanied by a Tender-Securing Declaration.

Tenders must be delivered to the office at the address below on or before 22.07.21, 10:00 a.m., at which time they will be opened in the presence of those tenderers’ representatives who choose to attend.

Pre-tender meeting for Tenderers with representatives of the Employer for visiting the project site and discussion oftechnical and procedural issues will be held on 16.06.2021, 11:00 a.m. at the address: Volodymyra Sosyury str., 8, Sviatohirsk city, Donetsk region, 84130

A register of potential tenderers who have received the tender documents may be inspected at the address below.


Prospective tenderers may obtain further information from, and also inspect and acquire the tender documents at, thefollowing office:


Roman Sorokin - Head of the Department of Communal Property, Housing and Communal Services,Construction, Transport and Improvement of Sviatohirsk City Council
Employer: Department of Communal Property, Housing and Communal Services, Construction, Transportand Improvement of Sviatohirsk City Council
Address: Volodymyra Sosyury str., 8, Sviatohirsk city, Donetsk region, 84130
Tel.: +38 066 4073437
E-mail: 44002363@mail.gov.ua

Date: 02.06.2021

INVITATION FOR TENDERS


-----------------------------------------------------------------------------------------


Наказ відділу освіти, медицини, молоді, культури, спорту та туризму Святогірської міської ради від 11 травня 2021 р. №35/1 "Про затвердження положення про проведення конкурсу "Молода людина року" Святогірської міської територіальної громади"

"Положення про проведення конкурсу "Молода людина року" Святогірської міської територіальної громади"
(додаток до наказу відділу освіти, медицини, молоді, культури, спорту та туризму Святогірської міської ради від 11 травня 2021 р. №35/1)

Анкета-заявка на участь у конкурсі "Молода людина року" Святогірської міської територіальної громади
(додаток 1 до "Положення про проведення конкурсу "Молода людина року" Святогірської міської територіальної громади")
---------------------------------------------------------
ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Святогірської міської ради"


ПЕРЕЛІК питань для складання іспиту кандидатів на зайняття вакантної посади директора Комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Святогірської міської ради"


(оприлюднено 24.05.2021)

---------------------------------------------------------

Відділ освіти, медицини, молоді, культури, спорту та туризму Святогірської міської ради інформує:

"Наказ щодо організованого завершення 2020/2021 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти"


"Наказ про оздоровлення дітей у закладах дошкільної освіти у літній період 2021 року"


"Наказ про затвердження графіка прийому громадян у відділі освіти, медицини, молоді, культури, спорту та туризму Святогірської міської ради на 2021 рік"ПОВІДОМЛЕННЯ
про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

__________________________________________________


СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ "101"


Щодня до Служби порятунку «101» надходять повідомлення про виявлення вибухонебезпечних предметів. Рятувальники 6 Державного пожежно-рятувального загону нагадують вам елементарні правила мінної безпеки.
Якщо ви виявили потенційно небезпечний предмет, який має ознаки вибухонебезпечного, КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО:
- наближатись до знахідки, фотографувати її;
- брати невідомий предмет у руки, переміщувати, вдаряти по ньому, кидати його у багаття чи воду, засипати землею;
- намагатись самостійно ідентифікувати знахідку;
- розбирати та приносити у житлові помешкання.
НАТОМІСТЬ, НЕОБХІДНО:
- зупинитись;
- відійти чим далі від знахідки шляхом. яким ви йшли;
- повідомити Службу порятунку за номером телефону "101", або Національну поліцію - "102", або за допомогою мобільного додатку "101-Донецька область";
- попередити оточуючих про небезпеку.
Пам'ятайте, безпека залежить, в першу чергу, від вас самих!
-----------------------------------------------------------------------------------------

на сторінку 2


Назад к содержанию | Назад к главному меню