Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Главное меню:


Оголошення. Сторінка 1Прийом громадян службами міста Слов'янська


----------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------

Протокол № 21 від 09.07.2020 засідання міської комісії
з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ


З 1 липня Пенсійний фонд України впровадив нову сервісну послугу - автоматичне призначення пенсії. Пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку. При цьому немає необхідності додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду.

Сервіс дозволяє надати всю необхідну для призначення пенсії інформацію завчасно та провести перевірку наявних у Пенсійному фонді даних.

Послуга надається засобами вебпорталу з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Користувач, який не є пенсіонером та який авторизувався на вебпорталі Фонду за допомогою КЕП:

  • заповнює атрибути анкети (заяву; загальні дані; дані документу, що посвідчує особу; адресу проживання та реєстрації; дані щодо обраного способу виплати призначеної пенсії та отримання пенсійного посвідчення);
  • додає скановані копії документів (обов'язкові та ті, які вважає за необхідне надати) для підтвердження його права на певні доплати та пільги);
  • підписує анкету-заяву КЕП та надсилає її до органу Фонду.


За результатами опрацювання анкети - заяви користувач отримає інформацію про автоматичне призначення пенсії, дату такого призначення та розмір пенсії за допомогою СМС повідомлення, засобами вебпорталу та через мобільний додаток.

Адміністрація Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України


(оприлюднено 08.07.2020)

------------------------------------------------------------------------------------------

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ


ПРЕСРЕЛІЗ

Якщо ви підприємець, встигніть отримати фінансовому допомогу!
-------------------------------------------------------------------------------------------

До уваги громадян!


У зв'язку карантином, встановленим з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на підставі розпорядження Слов'янського міського голови тимчасово припиняє прийом громадян Управління соціального захисту населення Слов'янської міської ради.
Виїзний прийом громадян у м. Святогірську (вул. Івана Мазепи, 54, громадська приймальня Святогірської міської ради) спеціалістами вказаного Управління з питань призначення субсидії на ЖКП, допомоги на дітей, адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам (для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату ЖКП), запланований на 07 липня 2020 року, не відбудеться.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення


Святогірська міська рада проводить конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в м. Святогірську.

Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Святогірської міської ради, 84130, Донецька обл., м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, 8.

Підстава для проведення конкурсу: рішення Святогірської міської ради від 29 травня 2020 р. № 10-LI-7.

Особа, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: Закорецький Сергій Георгійович - спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин міської ради, секретар конкурсної комісії щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в м. Святогірську, тел. (099) 017-79-97.

Перелік послуг: вивезення побутових відходів у житловому фонді Святогірської міської ради, комунальних підприємствах, інших підприємствах, установах та організаціях, фізичних осіб-підприємців, розташованих у м. Святогірську.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
- наявність матеріально-технічної бази;
- вартість надання послуг;
- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Конкурсну документацію з переліком об'єктів, пропонованих для обслуговування, можна отримати у приміщенні Святогірської міської ради за адресою: м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, 8, або на офіційному сайті Святогірської міської ради.

Конкурсні пропозиції подаються особисто у виконком Святогірської міської ради за адресою: м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, 8, протягом 30 днів з дня опублікування оголошення, щоденно, крім суботи та неділі, з 8.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 13.00. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій - 31 липня 2020 року до 16.00.

Конверти з конкурсними пропозиціями будуть розкриті у приміщенні Святогірської міської ради за адресою: м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, 8, зал засідань міської ради (ІІ поверх), 03 серпня 2020 року о 13 год. 00 хв.


Святогірська міська рада

Конкурсна документація

(оголошення та конкурсну документацію розміщено на сайті 02.07.2020; оголошення опубліковано 02.07.2020 у газеті "Вісті")
---------------------------------------------------------------------------

Шановні громадяни!


За посиланням
https://drive.google.com/drive/folders/12YEQH3Mk8NvG6jq0gexkD1q8CMqOs1HY?usp=sharing
ви можете ознайомитися з інформаційно-роз'яснювальними відеоматеріалами стосовно пенсійного забезпечення, з наступних питань:

1. "Інструкція з отримання довідки з QR кодом".

2. "Реєстрація на вебпоралі ПФУ за допомогою сервісу Gov ID".

3. "Е-кабінет роботодавця".

4. "Можливості мобільного додатку "Пенсійний фонд України".

5. "Як підключити sms-інформування".

6. "Оформлення допомоги на поховання. Порядок дій".

(оприлюднено 01.07.2020 відповідно до листа Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області)

---------------------------------------------------------------------------

Протокол № 20 від 22.06.2020 засідання міської комісії
з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення


Виробнича дільниця водопровідно-каналізаційного господарства в м. Святогірськ ОКП "Донецьктеплокомуненерго" повідомляє, що у зв'язку з виконанням робіт по ремонту водопровідних мереж м. Святогірськ, буде зменшена подача холодної води 22 червня 2020р. з 9.00 до 18.00 та 23 червня 2020р. з 9.00 до 17.00.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.


(оприлюднено 19.06.2020)

------------------------------------------------------------------------------------------


До відома мешканців міста

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво,
транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і
постачання гарячої води, що надаються ОКП "Донецьктеплокомуненерго"


11 червня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 10 червня 2020 року №467 "Про внесення змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води та Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення", на виконання вимог якої ОКП "Донецьктеплокомуненерго" здійснило новий розрахунок тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, і подало до Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації заяву та пакет розрахункових документів.

На виконання п.п. 3, 5 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, повідомляємо вас, що повна інформація щодо загального розміру планованого тарифу, його структури; обґрунтування необхідності встановлення тарифу, тощо, розміщена на офіційному сайті ОКП "Донецьктеплокомуненерго" ( http://www.kpdtke.com.ua/).

Письмові зауваження та пропозиції Ви можете надіслати до 30 червня 2020 року на адресу ОКП "Донецьктеплокомуненерго" (84307, м. Краматорськ, пров. Земляний, 2), електронну адресу: E-mail: postmaster@kpdtke.com.ua або безпосередньо до Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації (84300, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6).

Адміністрація ОКП "Донецьктеплокомуненерго"

(оприлюднено 19.06.2020)

-----------------------------------------------------------------------------------------

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

ПРЕСРЕЛІЗ

ФОПи теж можуть отримати допомогу по частковому безробіттю

-----------------------------------------------------------------------------------------


----------------------------------------------------------------------------

на сторінку 2Назад к содержанию | Назад к главному меню