Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Главное меню:


Оголошення. Сторінка 1

Прийом громадян службами міста Слов'янська


----------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------


------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(оприлюднено 11.02.2020)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

До уваги зацікавлених осіб


Конкурс на право оренди нерухомого майна за адресою: Донецька область, місто Святогірськ, вул. Івана Мазепи, б. 54, приміщення 1 (оголошення про проведення конкурсу оприлюднено 20.01.2020 на даній сторінці та на сторінці "КП Святогірської міської ради "Сервіскомунбуд"), буде проводитися 24 лютого 2020 року у КП СМР "Сервіскомунбуд" за адресою: місто Святогірськ, вул. Кільцева, б. 70.

Прийняття останніх заяв на участь у конкурсі закінчиться о 10.00. Початок конкурсу розпочнеться об 11.00.

(оприлюднено 04.02.2020)


--------------------------------------------------------------------------------------------
(оприлюднено на сайті 03.02.2020)

----------------------------------------------------------------------------


ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення Святогірської міської ради "Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі (внесків) власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення в утриманні об'єктів благоустрою м. Святогірська"


Відповідно до вимог ст. 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, в наступному номері газети "Вісті", та на офіційному сайті Святогірської міської ради http://svyatogirsk.com.ua - в день публікації в газеті, буде оприлюднено проект регуляторного акта - рішення Святогірської міської ради "Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі (внесків) власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення в утриманні об'єктів благоустрою м. Святогірська" та відповідний аналіз регуляторного впливу.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу будуть прийматися в письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу, за поштовою або електронною адресами:

Святогірська міська рада
вул. Володимира Сосюри, 8, м. Святогірськ, Донецька область, 84130
E-mail: sviatrada@slav.dc.ukrtel.net


Святогірська міська рада

(оприлюднено на сайті та опубліковано у газеті "Вісті" №5 (15474) 30.01.2020)
------------------------------------------------------------------------------
Оголошення про проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна, що є в управлінні Комунального підприємства Святогірської міської ради "Сервіскомунбуд" у місті Святогірськ

(оприлюднено 20.01.2020; також оприлюднено на сторінці "КП Святогірської міської ради "Сервіскомунбуд")
----------------------------------------------------------------------------

До уваги суб'єктів господарювання
всіх форм власності, які займаються вирощуванням
та розведенням свиней


З метою забезпечення епізоотичного благополуччя та запобігання розповсюдження інфекційних захворювань диких та свійських тварин, особливо занесення збудника вірусу африканської чуми свиней (далі - АЧС) на територію Донецької області, усі господарства незалежно від форми власності, що займаються вирощуванням та розведенням свиней, зобов'язані дотримуватися профілактичних заходів щодо недопущення захворювання свиней на АЧС у відповідності до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07 березня 2017 року № 111, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 року за № 432/30300.

Насамперед, одним із головних заходів з профілактики та попередження занесення збудника АЧС є дотримання вимог закритого режиму роботи господарства, а саме:
огородження території виробничої зони суцільною огорожею по всьому периметру, що унеможливить проникнення диких та безпритульних тварин;
заборона відвідування господарства сторонніх осіб, а також в'їзду транспортних засобів, не пов'язаних з обслуговування;
облаштування постійно діючого дезінфекційного бар'єру (дезінфекційного блоку) для руху транспорту, ветсанпропускнику для входу до виробничої зони господарства та оснащення дезкилимками/дезванночками ізольованих приміщень (секцій), складів комбікормів, кормокухонь, ветеринарно-санітарних об'єктів;
проведення дезінфекції, дезінсекції та дератизації приміщень, обладнання та інвентарю;
використання виключно внутрішньогосподарського транспорту та запровадження розділу транспортних шляхів на території господарства на "чисті" (підвезення кормів, тварин) та "брудні" (вивезення гною, загиблих тварин, відходів забою) з метою уникнення їх перетинання;
контроль обслуговуючого персоналу (реєстрація всіх візитів та зведення їх до мінімуму, профілактичні медичні огляди) та забезпечення подвійним комплектом спецодягу та взуття з його централізованим знезараженням та пранням;
вжиття заходів щодо унеможливлення контактування працівників господарства з домашніми та (або) дикими свинями;
заборона занесення продуктів тваринного походження на територію виробничої зони господарства;
своєчасне застосовування профілактичних ветеринарно-санітарних заходів щодо здоров'я тварин;
утримання свиней виключно у закритих приміщеннях, не допускаючи їх вигулу та контакту з іншими тваринами;
використання у господарстві знезаражених кормів та кормових добавок для годівлі свиней, що підтверджується фактично чи документально;
забезпечення вивозу трупів і боєнських відходів для утилізації/видалення спецавтотранспортом, який регулярно піддають дезінфекції.

Крім того, необхідно виконувати вимоги державних ветеринарних інспекторів та ветеринарних лікарів щодо здійснення протиепізоотичних заходів та заходів карантину тварин. Перед переміщенням тварин обов'язково отримати від державного ветеринарного інспектора дозвіл на їх переміщення.
У разі раптової загибелі тварин, підозри на захворювання або виявлення хвороби, або поведінку тварин, яка їм невластива, негайно інформувати державного ветеринарного інспектора, ветеринарного лікаря або посадових осіб державних органів ветеринарної медицини про такі випадки.

(розміщено на сайті 13.01.2020 відповідно до листа Департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької обласної державної адміністрації)

----------------------------------------------------------------------------

До уваги зацікавлених осіб, установ та організацій

Новий проект МОМ ООН


Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, розпочала впровадження нового проекту "Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України" за фінансової підтримки Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США. Один з компонентів проекту має на меті зміцнення економічного потенціалу внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та членів приймаючих громад, які ведуть бізнес у Донецькій та Луганській областях (території, підконтрольні уряду України) або мають намір його започаткувати.

Зокрема, передбачається надання грантів для 150 підприємців на максимальну суму до 2 800 доларів США у вигляді обладнання, витратних матеріалів та послуг.

Відбір учасників проекту буде відбуватися шляхом проведення конкурсу згідно з чіткими і прозорими критеріями соціальної уразливості заявників та перспективності запропонованих ними бізнес-планів.

Докладна інформація щодо часових рамок проекту, етапів відбору та інші відомості з цього приводу містяться на сайті МОМ за посиланням:
http://iom.org.ua/ua/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proektu-z-pidtrymky-biznesu

(розміщено 08.01.2020 відповідно до звернення представництва Міжнародної організації з міграції)на сторінку 2Назад к содержанию | Назад к главному меню