Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Главное меню:


Оголошення. Сторінка 1Прийом громадян службами міста Слов’янська


------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------


-----------------------------------------------------------------------------------------

ОГОЛОШЕННЯ


Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 21.11.2019 року відкрито провадження по справі №200/13442/19-а за адміністративним позовом Калюк Еліни Василівни до Святогірської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення Святогірської міської від 29.03.2013 №1-XXXI-6 "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Святогірська".

Справа призначена до розгляду у підготовчому засіданні на 11 год.40 хв. 10 грудня 2019 року, яке відбудеться в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду за адресою: 84122, Донецька обл., м. Слов'янськ, вул. Добровольського, 1.

Святогірська міська рада

(оголошення оприлюднено на сайті 28.11.2019; оголошення опубліковано у газеті "Вісті" 28.11.2019)

------------------------------------------------------------------------------------------

До уваги учнів 11 класів та студентів, які навчаються за контрактом


Якщо ти талановитий та прагнеш успіху у житті,
спробуй виграти грошовий грант.


ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ SCHOLARSHIP


Соціальна програма Scholarship від інтернет-магазину Zasteli.com.ua
на оплату навчання у вищому навчальному закладі.


Програма спрямована на підтримку перспективних молодих людей в отриманні вищої освіти та повноцінної реалізації особистого потенціалу.


Загальна сума гранту складає 16 000 гривень та буде розподілена між трьома переможцями, які зможуть оплатити навчання в українському ВНЗ:

  • за 1 місце - 10 000 грн.
  • за 2 місце - 4 000 грн.
  • за 3 місце - 2 000 грн.


Учасники програми готують та надсилають на портал Zasteli.com.ua цікавий матеріал на тему домашнього текстилю. Більш детальна інформація - на сторінці проекту.

Участь у програмі безкоштовна.

Кінцевий строк подачі статей - 10 березня 2020 року

Спробуй, адже ти нічого не втрачаєш! Всім успіхів!


З повагою, адміністрація Zasteli.com.ua
м. Киів, тел. (044) 465-53-88 (098) 681 27 12

(інформацію розміщено 19.11.2019 відповідно до звернення адміністрації інтернет-магазину Zasteli.com.ua)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля (Планована діяльність: "Поліпшення технічного стану та благоустрою водойми "Озеро Банне" м. Святогірськ Донецької області")

(оголошення оприлюднено на даній сторінці сайту 14.11.2019; оголошення опубліковано 14.11.2019 у газетах "Вісті" і "Славянские объявления"; "Звіт з оцінки впливу на довкілля. Поліпшення технічного стану та благоустрою водойми "Озеро Банне" м. Святогірськ Донецької області" оприлюднено 14.11.2019 на сторінці сайту "Міська рада" - "Проекти містобудівної документації")

--------------------------------------------------------------------------------------------

До уваги громадян

На виконання Закону України "Про енергозбереження", Державної Стратегії сталого розвитку "Україна-2020", схваленої Указом Президента України від 12.01.2015 № 5/2015, постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року № 231 та інших нормативних актів щодо реалізації державної політики впровадження енергоефективних заходів в Україні, з метою економного споживання енергоресурсів у житлових будинках актуальним стало вжиття енергозберігаючих заходів: утеплення стін будинків, підлоги, горищ та дахів; заміна та встановлення сучасних енергозберігаючих вікон, вхідних дверей у місцях загального користування. Враховуючи невисокий рівень доходів та низьку платоспроможність населення, впровадження заходів неможливе без підтримки держави.

Станом на сьогодні фізична та моральна зношеність конструкцій житлових будинків, внутрішньобудинкових інженерних систем, низькі теплозахисні властивості огороджувальних конструкцій призводять до значного обсягу споживання енергоресурсів.

Державну цільову економічну програму енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2020 роки було доповнено новими напрямами стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України частини суми кредиту, залученого населенням для придбання котлів із використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу) та на придбання енергозберігаючого обладнання, матеріалів, або так звані "теплі" кредити. Умови кредитування ОСББ, ЖБК встановлюються банківськими установами.

Програмою підтримуються такі заходи:
- встановлення та заміна енергозберігаючих вікон, вхідних дверей та віконно-балконних конструкцій;
- утеплення фасаду, покрівлі, дахового перекриття та підлоги (в індивідуальних житлових будинках садибного типу);
- встановлення та реконструкція індивідуальних систем опалення, альтернативних газовому опаленню, в т.ч. котлів, теплових насосів, сонячних колекторів;
- встановлення рекуператорів тепла вентиляційного повітря.

Кінцевою метою енергоощадної політики є скорочення витрат на утримання та експлуатацію житлових будинків та квартир.

(оприлюднено 01.11.2019)

-----------------------------------------------------------------------------------------


До уваги громадян, які утримують домашніх тварин

З 30 жовтня 2019 р. по 30 листопада 2019 р. у місті Святогірську працівниками ветеринарної служби буде проводитись вакцинація домашніх тварин проти сказу.

За всіма питаннями звертатися до дільничної ветеринарної лікарні м. Святогірська (вул.Кільцева, 56), тел. 095 188-44-29


(оприлюднено 30.10.2019)


------------------------------------------------------------------------------------------

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території по вулиці Набережна в місті Святогірську

(заяву оприлюднено 24.10.2019 на даній сторінці сайту та на сторінці "Міська рада" - "Проекти містобудівної документації"; заяву опубліковано 24.10.2019 у газетах "Вісті" і "Славянские объявления")


-------------------------------------------------------------------------------------------


До уваги зацікавлених підприємств та установ


ТОВ “Міжнародний виставковий центр”
(МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15) інформує про виставкові заходи, які відбудуться з 5 по 7 листопада 2019 року за підтримки та активної участі Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства енергетики та захисту довкілля, Держводагентства, інших галузевих інституцій:

XVII Міжнародна спеціалізована виставка “AQUA UKRAINE-2019” (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку)

XII Міжнародна спеціалізована виставка “Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2019” (відновлювані джерела енергії, обладнання для заміщення природного газу, альтернативні види палива, енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали для промисловості, ЖКГ, АПК)

XVII Міжнародні спеціалізовані виставки “КомунТех-2019”, “ДорТехЕкспо-2019” (комунальна та дорожньо-будівельна техніка, спецтехніка, управління відходами, благоустрій, засоби організації дорожнього руху, освітлення вулиць та доріг)

IX Спеціалізована виставка “ЄвроБудЕкспо-2019” (будівельні матеріали, конструкції, технології для промислового, житлового будівництва та соціальної сфери, інструменти, обладнання)

VII Спеціалізована виставка “Екологія підприємства-2019” (очищення промислових викидів в атмосферу, утилізація відходів виробництва, полімерів, гумовотехнічних виробів, екологічний моніторинг, поводження з небезпечними відходами)

II Міжнародна спеціалізована виставка “ELECTRO INSTALL-2019” (низьковольтне обладнання, комплектні пристрої, вимірювальна техніка, кабелі,кабеленесучі системи, електромонтажні матеріали та інструменти, електроустановчі вироби, електронні компоненти, світлодіоди, привідна техніка, системи автоматизації будівель)

XVII Міжнародна спеціалізована виставка “Енергетика в промисловості-2019” (електротехнічне, енергетичне устаткування та технології для електростанцій, підстанцій, електромереж і систем електропостачання промислових підприємств)

IV Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості MINING & MINERALS EXPO - 2019” (гірничодобувні технології, техніка для кар'єрних і підземних робіт, гірничі інструменти, конвеєрні системи, збагачувальне та переробне обладнання)

IV Міжнародна спеціалізована виставка “НАФТОГАЗЕКСПО-2019” (технології, обладнання та сервіси для розвідки, видобутку, транспортування, розподілення, переробки та зберігання нафти і газу)

XVI Спеціалізована виставка “АГРОФОРУМ-2019” (техніка, запчастини, обладнання для переробки с/г продукції, добрива, засоби захисту рослин, корми).

Одночасно з виставками за участю високих посадових осіб відбудуться науково-практичні заходи, присвячені актуальним питанням сьогодення щодо реалізації та вдосконалення державної політики в реальному секторі економіки.

Відвідування заходів – безкоштовне.

За довідками звертатися за тел.: (044) 201-11-62; 201-11-59; 201-11-57; сайт: www.iec-expo.com.ua

(інформацію розміщено 23.10.2019 відповідно до листа ТОВ “Міжнародний виставковий центр”)


------------------------------------------------------------------------------------------

До уваги громадян


Відповідно до Плану спільних заходів Міністерства культури України та Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Серце до серця" на 2016-2021 роки, з метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн, з 23 квітня до 01 травня 2020 року заплановано міжнародну просвітницьку поїздку "Європейська співдружність" до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (програма поїздки додається).

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Під час поїздки її учасники матимуть можливість взяти участь у щорічному Параді квітів 2020 року у Нідерландах - грандіозному святі квіткового мистецтва.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. За підсумками поїздки видаються сертифікати міжнародного зразка. Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць обмежена.

Додаткова інформація та реєстрація відбуватиметься за телефонами: 044-501-01-15, 063-147-43-10, 050-447-49-68, 063-737-40-47, 067-407-77-98, 093- 214-64-17.

(інформацію оприлюднено 15.10.2019 відповідно до листа Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Серце до серця")

-----------------------------------------------------------------------------------------


Шановні мешканці та гості міста!

11.10.2019 о 14:00 у місті Святогірську по вул. Набережна, в районі озера Банне, буде проводитися загальноміська толока з метою покращення санітарного благополуччя та стану навколишнього природного середовища міста.

Зробимо наше місто кращим!

Залучаймось та приєднуємося до заходу!


(оприлюднено на сайті 04.10.2019)

------------------------------------------------------------------------------------------

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту документу державного планування та
звіту про стратегічну екологічну оцінку


Повна назва документа державного планування: Стратегічний план розвитку міста Святогірська до 2022 року (далі - Стратегічний план).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Святогірська міська рада, вул. Володимира Сосюри, 8, м. Святогірськ, Донецька область, 84130, тел. (06262)5-32-06, код ЄДРПОУ 04053001).

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Відповідно до ст. 12 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку та Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року (далі - Стратегічний план) розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 26 вересня 2019 року на офіційному веб-сайті Святогірської міської ради та триватиме до 26 жовтня 2019 року.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов'язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися зі Стратегічним планом та отримати додаткову інформацію можна за адресою: вул. Володимира Сосюри, 8, м. Святогірськ, Донецька область, 84130, або за тел.: (06262)5-32-15.

Зауваження і пропозиції до Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року та звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до загального відділу Святогірської міської ради.

Відповідальна особа: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Климович Дмитро Юрійович (контактні дані: sviatrada@slav.dc.ukrtel.net; тел.: (06262)5-32-15).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 26 жовтня 2019 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

(повідомлення оприлюднено на сайті та опубліковано у газеті "Вісті" 26.09.2019; "Звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року" оприлюднено на сторінці сайту "Проект Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року")

-----------------------------------------------------------------------------------------

ПРОГРАМА ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ

ООН оголошує другий конкурс бізнес-грантів на сході України

(розміщено на сайті 24.09.2019)

-----------------------------------------------------------------------------------------

Інститут Політичної Освіти

ОГОЛОШУЄ


набір жінок-депутаток місцевих рад та жінок, які планують стати депутатками,
до участі в навчальному семінарі «Жінки в політиці»

в рамках проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності»

Семінар відбудеться 3-5 жовтня 2019 року у м. Харків.


Для участі у навчанні необхідно надати:

- заповнену анкету (додається);

- резюме (автобіографічні відомості);

- рекомендація від організації, яка делегує учасницю (надається від місцевої ради, партійної чи громадської організації тощо).

На підставі конкурсного відбору, враховуючи наявність повного пакету документів, мотивацію, регіональне представництво, командою ІПО буде сформована одна група, чисельністю 30 осіб.

Учасниці навчань будуть забезпечені харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами.

(Транспортні витрати НЕ відшкодовуються).

Документи слід надіслати до 20 вересня 2019 року.


*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидатки, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з позначкою
ZHYNKY


Контакти:

тел.: 044 278-55-16


Проект «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності»
реалізується Інститутом Політичної Освіти у партнерстві з представництвом
Фонду Конрада Аденауера


З метою дотримання Загального регламенту про захист даних (GDPR) (Регламент (ЄС) 2016/679) надані персональні дані будуть використовуватися Фондом Конрада Аденауера за Свободу виключно для виконання своїх юридичних зобов'язань відповідно до німецького та європейського законодавства стосовно управління проектами та підзвітних державних витрат. Надані особисті дані будуть використовуватися Фондом для підтримки контакту з учасниками в контексті програм Фонду, надсилання необхідних повідомлень та запрошень на заходи. Підписуючи цю форму, учасники погоджуються надати всі необхідні дані та дають згоду на використання цих даних виключно для згаданих цілей.

(розміщено на сайті 11.09.2019)

------------------------------------------------------------------------------------------

Програма ООН із відновлення та розбудови миру


Оголошення про конкурс грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств Донецької, Луганської та Запорізької областей

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України


(розміщено на сайті 11.09.2019)

-------------------------------------------------------------------------------------------

ОГОЛОШЕННЯ
про вакантну посаду директора комунального підприємства
Святогірської міської ради "Еко Тревел"Повідомляємо про наявність вакантної посади директора комунального підприємства Святогірської міської ради "Еко Тревел".

Юридична адреса підприємства: 84130, Донецька обл., м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, 8.

Єдиним засновником (власником) підприємства є Святогірська міська рада.

Мета та предмет діяльності підприємства, перелік повноважень, що відносяться до компетенції директора підприємства, а також інші питання визначені у Статуті комунального підприємства Святогірської міської ради "Еко Тревел", який затверджено рішенням міської ради від 31.05.2018 № 8-XXVII-7.

Оплата праці директора комунального підприємства Святогірської міської ради "Еко Тревел" здійснюється відповідно до укладеного з ним контракту.

Кваліфікаційні вимоги до претендента на зайняття посади директора
комунального підприємства Святогірської міської ради "Еко Тревел"


Вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра або спеціаліста галузі знання "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування" або "Право" або "Соціальні та поведінкові науки" або "Гуманітарні науки" або "менеджер туристичного бізнесу". Стаж роботи на керівних посадах не менше 3 років.
Претендент повинен мати організаторські здібності; фізичний і психічний стан не повинен перешкоджати виконанню професійних обов'язків; відсутня не знята або непогашена в установленому законом порядку судимість, заборона займати відповідні посади або провадити певні види діяльності; відсутнє судове рішення, яке набрало законної сили, за яким претендент визнаний винним у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією.

Документи від претендентів на посаду приймаються за адресою: 84130, Донецька обл., м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, 8, Святогірська міська рада, з 08 години до 12 години та з 13 години до 17 години (у п'ятницю - до 16 години) щодня крім вихідних та святкових днів.

За довідками можна звернутися за телефоном (06262) 5-30-62 та на e-mail: sviatrada@slav.dc.ukrtel.net, зазначивши тему листа "Претендент на посаду директора комунального підприємства".

Перелік документів, що подаються претендентами на посаду:


1. Письмова заява претендента на посаду.
2. Копія паспорта громадянина України (сторінки з відмітками), завірена особистим підписом претендента;
3. Резюме у довільній формі;
4. Автобіографія;
5. Копія (копії) документа (документів) :
- про освіту,
- науковий ступінь,
- вчене звання,
- копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи.
6. Згода на обробку персональних даних;
7. Попередження стосовно встановлених Законом України "Про запобігання корупції" вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;
8. Заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;
9. За бажанням - додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Рішення щодо претендентів на посаду директора комунального підприємства Святогірської міської ради "Еко Тревел" приймається міською радою на її пленарному засіданні.

(оприлюднено 10.09.2019)

-------------------------------------------------------------------------------------------


До уваги громадян!


Відділ освіти Слов’янської міської ради повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонту на харчоблоці Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад №18 "Ластівка", розташованого у м. Святогірську, з 02 вересня 2019 року, роботу закладу буде припинено до закінчення ремонтних робіт (наказ відділу освіти №289 від 28.08.2019).


(оприлюднено на сайті 30.08.2019)

-----------------------------------------------------------------------------------------

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Святогірської міської ради "Про затвердження "Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Святогірська"


Відповідно до вимог ст. 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" в наступному номері газети "Вісті", та на офіційному сайті Святогірської міської ради http://svyatogirsk.com.ua (сторінка "Виконком міської ради" - "Регуляторна діяльність") - в день публікації в газеті, буде оприлюднений проект регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Святогірської міської ради "Про затвердження "Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Святогірська" та відповідний аналіз регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до проекту регуляторного акта будуть прийматися в письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу, за поштовою або електронною адресами:

- виконавчого комітету Святогірського міської ради:
84130, Донецька область, м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, 8
E-mail: sviatrada@slav.dc.ukrtel.net

- Виробничої дільниці водопровідно-каналізаційного господарства в м. Святогірськ ОКП "Донецьктеплокомуненерго":
84130, Донецька область, м. Святогірськ, вул. Івана Мазепи, 9
E-mail: smokh@kpdtke.com.ua


Виробнича дільниця
водопровідно-каналізаційного господарства
в м. Святогірськ ОКП "Донецьктеплокомуненерго"


(оприлюднено 29.08.2019)
--------------------------------------------------------------------------------------------

Акт обстеження місця розташування спеціальної конструкції зовнішньої реклами від 06 серпня 2019 р. № 01/06.05-03.02, складений робочим органом з розміщення зовнішньої реклами на території Святогірської міської ради - відділом житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради (власник рекламного засобу - ФОП Кудрявцева Марина Олександрівна)


(розміщено на сайті 28.08.2019)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Акт обстеження місця розташування спеціальної конструкції зовнішньої реклами від 06 серпня 2019 р. № 03/06.05-03.02, складений робочим органом з розміщення зовнішньої реклами на території Святогірської міської ради – відділом житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв’язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради (власник рекламного засобу – ПП "Елком")

(розміщено на сайті 28.08.2019)

----------------------------------------------------------------------------

Акт обстеження місця розташування спеціальної конструкції зовнішньої реклами від 06 серпня 2019 р. № 11/06.05-03.02, складений робочим органом з розміщення зовнішньої реклами на території Святогірської міської ради - відділом житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради (власник рекламного засобу - ТОВ "Укрекспорт")


(розміщено на сайті 28.08.2019)

----------------------------------------------------------------------------

Акт обстеження місця розташування спеціальної конструкції зовнішньої реклами від 06 серпня 2019 р. № 12/06.05-03.02, складений робочим органом з розміщення зовнішньої реклами на території Святогірської міської ради - відділом житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради (власник рекламного засобу - ТОВ "Укрекспорт")

(розміщено на сайті 28.08.2019)


----------------------------------------------------------------------------

-


Акт обстеження місця розташування спеціальної конструкції зовнішньої реклами від 06 серпня 2019 р. № 13/06.05-03.02, складений робочим органом з розміщення зовнішньої реклами на території Святогірської міської ради - відділом житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради (власник рекламного засобу - ФОП Зуєва Христина Анатоліївна)

(розміщено на сайті 28.08.2019)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Акт обстеження місця розташування спеціальної конструкції зовнішньої реклами від 06 серпня 2019 р. № 14/06.05-03.02, складений робочим органом з розміщення зовнішньої реклами на території Святогірської міської ради - відділом житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради (власник рекламного засобу - ФОП Кудрявцева Марина Олександрівна).

(розміщено на сайті 28.08.2019)


-------------------------------------------------------------------------------------------

Шановні мешканці та гості
міста Святогірська!


Вітаємо вас з державним святом - Днем Незалежності України!

Запрошуємо на святковий концерт, який відбудеться 24 серпня 2019 р. на площі біля будівлі Святогірської міської ради. Початок концерту о 18.00 год.


У програмі:

  • Виступ місцевого фольклорного гурту "Свято";
  • Популярні пісні у виконанні гостей міста Анни Лучанінової та фіналістки телевізійної програми "X - ФАКТОР" Єлени Зуєвої;
  • Святкова дискотека.


Святогірська міська рада
виконавчий комітет


-------------------------------------------------------------------------------------------

(завірена копія рішення Святогірської міської ради від 02.08.2019 №8-XLII-7 "Про припинення договору оренди землі №040716700038 від 22.11.2007 з ТОВ "Донбуд"" оприлюднена 06.08.2019)


------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------
ПРООН за фінансової підтримки Європейського союзу, урядів Польщі та Японії запрошує взяти участь в навчальній програмі з розвитку навичок підприємництва на сході України.
Участь у навчанні безкоштовна.
В Слов'янську тренінги відбудуться в приміщенні Слов'янського міського центру зайнятості (пл. Соборна, 3) з 26 по 30 серпня.
Програма розрахована для місцевих жителів, а також внутрішньо переміщених осіб.
Під час тренінгів учасники отримають практичну допомогу в започаткуванні, відновленні або розширенні власної справи.
Для найбільш активних підприємців, бізнес-плани яких демонструватимуть стійкість і довгостроковість проекту, передбачена грантова підтримка від ПРООН.
Проект покриває витрати на харчування, вартість проїзду та проживання на період навчання (за потребою).
Обов'язкова умова - участь протягом усіх 5 днів навчання.
Усім, кого зацікавив цей проект, необхідно зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2fvv7l6MIk-_qmjd4Qf7E0osP8CHC2BSOOlWQKfzTdlO6aA/closedform


(оприлюднено згідно звернення Слов’янського міського центру зайнятості)

-----------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------

Лист директору Товариства з обмеженою відповідальністю "Факторг" "Щодо прийняття рішення міською радою та направлення для підписання угоди". Оприлюднено 18.07.2019------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
(Поліпшення технічного стану та благоустрою водойми "Озеро Банне" м.Святогірськ Донецької області)


(оприлюднене на сайті 18.07.2019)


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

До уваги громадян


22 травня 2019 року розпорядженням Кабінету Міністрів України № 355 було затверджено план заходів щодо реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами (далі - План заходів), яким визначено заходи для реалізації завдань Концепції, строки їх реалізації, відповідних виконавців та індикатори виконання за кожним із заходів.

На виконання заходів 1 та 2 завдання 1 Плану заходів, а також на виконання завдання 3 плану заходів з реалізації нового етапу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на 2019-2021 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 року № 77, Міністерство культури України проводить опитування громадської думки щодо бачення населенням сутності культури та культурного середовища свого місця проживання, розуміння населенням власних культурних прав, щодо вивчення побажань населення до змісту мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами.
Результати дослідження будуть використані під час розробки законопроектів про внесення змін до законів України "Про культуру", "Про місцеве самоврядування в Україні" та проекту постанови Кабінету Міністрів України щодо затвердження мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами.

Опитування проводитиметься до 22 липни 2019 року на загальнодержавному рівні шляхом поширення онлайн анкети серед населення.

Онлайн анкета знаходиться за посиланням https://bit.ly/2XMIKEd


(інформацію розміщено відповідно до листа Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


(повідомлення оприлюднено на сайті 11 липня 2019 р. Матеріали детального плану території розміщено на сторінці сайту "Міська рада" - "Проекти містобудівної документації")
-------------------------------------------------------------------------------------------


(повідомлення оприлюднено на сайті 11 липня 2019 р. Матеріали детального плану території розміщено на сторінці сайту "Міська рада" - "Проекти містобудівної документації")
--------------------------------------------------------------------------------------------


(повідомлення оприлюднено на сайті 11 липня 2019 р. Матеріали детального плану території розміщено на сторінці сайту "Міська рада" - "Проекти містобудівної документації")Назад к содержанию | Назад к главному меню