Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Міські заходи. сторінка 1
------------------------------------------------------------------------------------------

Нам жити на цій планеті, і ми за неї у відповіді!


Святогірськ - історична, духовна, природна і культурна перлина Донеччини. Саме в це місто приїжджають парафіяни, туристи і ті, хто хоче відволіктися від суєти робочих буднів і насолодитися тишею і ароматом хвойного лісу. Зберегти туристичний потенціал і екологію рідного краю - завдання не тільки дорослих, а й підростаючого покоління.

В рамках реалізації проекту "Зменшення викидів парникових газів за рахунок використання сонячної енергії", який реалізує Міжнародна громадська організація "МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ КОМІТЕТ" за сприяння Програми малих грантів Глобального екологічного фонду, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні в Святогірській загальноосвітній школі для учнів 1-6 класів пройшли уроки "Глобальне потепління - зупинимо разом!". Близько 200 дітей взяли участь у заняттях. Школярі дізналися про зміни клімату, парниковий ефект, обговорили, як уникнути цих згубних наслідків і зберегти унікальну флору і фауну Донеччини.

Також в рамках проекту в госпіталі для ветеранів війни встановили сонячну електростанцію. Після того, як школярі дізналися про проведену роботу, вони виявили бажання на власні очі побачити зміни. І зовсім скоро для них буде організована екскурсія на даний об'єкт.

Глава правління МГО "Міжнародний економічний комітет" Леонід Малашкін висловлює подяку педагогічному колективу Святогірської школи за високий рівень організації заходів і зацікавленість учнів в екологічній тематиці.
-----------------------------------------------------------------------------------------

30 березня 2019 р. громадськість міста Святогірська за підтримки виконавчих органів міської ради організувала проведення толоки з метою благоустрою території міста і підтримки у ньому чистоти та порядку. Зазначений захід проходив по вулиці Набережній у районі озера Банне. У толоці взяли участь близько 200 чоловік. Захід відбувся у дружній атмосфері. По закінченні толоки всіх її учасників пригостили кашею із польової кухні.
-------------------------------------------------------------------------------------------

09 березня 2019 року святогірці відзначили 205-у річницю з дня народження Великого Кобзаря Т.Г. Шевченка. Біля пам'ятника видатному поетові та письменникові відбувся мітинг, у якому взяли участь депутати міської ради, керівники установ і закладів Святогірська та мешканці міста. Свою майстерність у декламуванні віршів Т.Г. Шевченка продемонстрували учні Святогірської загальноосвітньої школи. Усе життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Завдяки заповітам Великого Кобзаря українці здобули незалежність і державність рідної країни. Всі присутні вшанували його пам'ять покладанням квітів і урочистим Гімном нашої Держави.------------------------------------------------------------------------------------------

Зиму проводжаємо – весну радісно зустрічаємо!


В останні зимові дні у м. Святогірськ пройшли народні гуляння, присвячені проводам зими та радісному очікуванню тепла, що приходить з настанням весняної пори. Свято з піснями, конкурсами, іграми і народними забавами зібрало мешканців та гостей міста. Кожен учасник свята отримав приз та гарний настрій, який буде зігрівати теплими спогадами. Захід відбувся за підтримки партії «Наш Край».------------------------------------------------------------------------------------------

на сторінку 2


Назад к содержанию | Назад к главному меню