Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Главное меню:


Міські заходи. сторінка 2на сторінку 1

--------------------------------------------------------------------------

З метою культурно-освітнього розвитку, патріотичного виховання, соціальної підтримки талановитої молоді Святогірська, сприяння її самореалізації та творчому розвитку, Святогірською міською радою та КЗ «Центр культурі і довкілля м. Слов’янська» до Дня Незалежності України було оголошено онлайн-конкурс "Незалежна країна – моя Україна", до участі у якому запрошувалися діти від 6 років та дорослі. Роботи, які виконано в довільній техніці (фото, відео, колаж), приймались до 18 серпня 2020 р.


Ось і настав час визначення переможців в онлайн-конкурсі.

Дуже багато талановитих дітей та дорослих взяли у ньому участь. Ми дякуємо всім. Тому, враховуючи високу активність в заходах, одноголосним рішенням оргкомітету вирішено нагородити в дитячій категорії:

  • Ткачук Анастасію


  • Новікову Ангеліну


  • Єгор Грек


– кращих, Дипломами та подарунками за найбільшу кількість лайків.

Дорослі в цьому конкурсі брали участь вперше, але за високу активність, кращі відео-, фотороботи та найбільшу кількість лайків, також нагороджуються Дипломами та подарунками – у нас їх двоє, а саме:

  • Анжеліка Лях


  • Олена Новікова


Вітаємо всіх переможців та зичимо майбутніх перемог!

Всі інші учасники, дорослі та діти, отримають дипломи за участь у конкурсі.
- Ганна Бондаренко
- Лілія Мелещенко
- Максим Козлов
- Оксана Свідерська
- Андрій Король
- Максим 17 років
- Сашко Бойко
- Топехін Володимир
- Наталя, 25 років
- Ігор Панькін
- Володимир Малько
- Марія Байдуга

Вітаємо!
Завершився ще один онлайн - фото - флешмоб до Дня Незалежності України "Моя родина у вишиванці". Щоб взяти участь в онлайн Флешмобі, треба було всього лише зробити фото у вишиванці і викласти його в коментарях на сторінці міської ради у Facebook.

Маса позитиву і креативу наших учасників нікого не залишила байдужими. Оригінальні фото вишиванок онлайн-конкурсу подарували всім заряд позитивних емоцій.


Дякуємо всім, хто брав участь у заході!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

День міста Святогірська – 2020

Святогірською міською радою та КЗ «Центр культурі і довкілля м. Слов’янська» до Дня міста Святогірська було оголошено онлайн-конкурс на найкраще фото чарівних куточків міста "Моє місто - моя гордість ".


При підведенні підсумків конкурсу, враховуючи дуже високу активність і постійну участь в заходах, рішенням оргкомітету встановлюється спеціальна почесна номінація "Гран-прі" переможця конкурсу, та присуджується найактивнішим учасницям конкурсу:


Киркач Єлізаветі

Ткачук Анастасії

Новіковій Ангеліні

Поповій Олесі

Переможці нагороджуються дипломами та цінними призами. Вітаємо!


Дипломами за участь у конкурсі нагороджуються:


Андрій, м.Святогірськ

Бегашова Юлія

Анастасія Ключнікова

Володимир, 13 років

Софія, 10 років

Наталя Николаєва

Світлана Якорошенко

Наталя Малиновська

Михайло Білий

Орехова Анастасія

Шабля Олексій

Вероніка Кременєва

Валерія, 12 років

Максим Козлов

Вітаємо переможців!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Присвоєння почесного звання «Мати-героїня» мешканці міста Святогірська

Все у нашому житті пов’язане із жінкою. Жінка – мати, бабуся, дружина, кохана. Але перш за все вона є матір’ю. Ніжна та дбайлива, мудра та невтомна берегиня великого сімейного вогнища, вона народжує та виховує дітей, даруючи їм материнську ласку та турботу. Такі жінки живуть серед нас. І як добре, що держава приділяє їм особливу увагу. Жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, присвоюється почесне звання «Мати-героїня». Неодмінною умовою для присвоєння такого почесного звання є вагомий особистий внесок матері у виховання дітей в сім’ї, створення умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Сьогодні держава приділяє велику увагу розвитку материнства та дитинства, влада робить усе, щоб покращити становище багатодітних сімей, наповнити турботу про дитинство та материнство реальним змістом. Для «Матерів-героїнь» державна нагорода – не тільки визнання, але й матеріальна допомога та пільги для сім’ї і дітей зокрема. Окрім одноразової грошової винагороди, статус передбачає пільги на житлово-комунальні послуги, пенсію за особливі заслуги перед державою.

Указом Президента України від 08 травня 2020 року №170/2020 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку присвоєно це почесне звання мешканці нашого міста, матері п’ятьох дітей ГУКАСЯН Катерині Юріївні. Звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання її материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку вона вкладала у своїх дітей.

03 липня 2020 року, під час наради, виконуючий обов’язки Святогірського міського голови, секретар міської ради Божко Т.В., за дорученням Президента України, в урочистій обстановці вручила Гукасян К.Ю. пам’ятний знак почесного звання «Мати-героїня» і посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня» та висловила слова вдячності, побажала міцного здоров’я, злагоди, благополуччя й родинного тепла. Гукасян К.Ю. подякувала за високу оцінку її праці у вихованні дітей та за теплі слова привітань.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Святогірською міською радою та Комунальним закладом "Центр культури і довкілля м.Слов'янська" до Дня Конституції України проведено конкурс "Україна – єдина Родина". Організатори заходу висловлюють вдячність всім учасникам конкурсу. Особлива подяка – заступнику директора з виховної роботи Санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації "Смарагдове місто" Олійник Вікторії Миколаївні за надані на конкурс чудові ретро фотографії, за спрямування дитячого таланту на досягнення успіху. Ще раз дякуємо і висловлюємо надію, що даний конкурс – це лише початок майбутньої співпраці.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

22 червня 2020 року працівники Святогірської міської ради поклали квіти до могил загиблих солдат на Пагорбі Слави та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Святогірська міська рада та КЗ "Центр культури і довкілля м Слов'янська"
провели конкурс "Малюємо долоньками" до Дня захисту дітей


Творчість юних художників оцінювало журі.

Діти продемонстрували свою творчість, малюючи фарбами, гуашшю, аквареллю.

На конкурс було виставлено 43 роботи.

Всі малюнки учасників конкурсу виявилися цікавими.

Переможців конкурсу нагороджено подарунками:


Дьяченко Анастасія
Бабушкіна Єлізавета
Ільченко Вероніка
Бегашов Тимофій
Ткачук Анастасія
Угарова Аріна
Бегашова Юлія
Саватеева Мілана
Бондар Ганна
Хаба Софія
Олексій
Попова Олеся

Вітаємо переможців!


---------------------------------------------------------------------------
Святогірська міська рада та КЗ "Центр культури і довкілля м Слов'янська" провели творчий конкурс до Дня Матері.

За умовами в конкурсі брали участь діти віком до 17 років.

Діти виконували роботи в техніці живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.

До участі приймалися різні формати робіт: відео віршів, прози, листівки.

На конкурс подали 32 дитячих твори, 23 відео вірші мамі.


Переможцями конкурсу стали:

Ганна Лещенко

Валерія Миронова

Лілія Тершак

Віра Михайлова

Марія Михайлова.

Всіх переможців нагородили заохочувальними подарунками.----------------------------------------------------------------------------

Святогірська міська рада та КЗ "Центр культури і довкілля м. Слов'янська" провели конкурс "Естафета поколінь", присвячений 75-річчю Перемоги. До участі в конкурсі запрошувалися діти до 17 років. Юні художники отримали дипломи та були нагороджені призами. Конкурс тривав до 9 травня.


Ми вітаємо переможців


Вікова категорія (6-9) років:
1 місце - Сегодіна Аріна
2 місце - Бондар Кирило
3 місце - Карпенко Павло

Вікова категорія (10-13) років:
1 місце - Кутиш Влада

Вікова категорія (14-17) років:
1 місце - Леоніков Валерій

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам конкурсу
----------------------------------------------------------------------------
07 березня 2020 року в бібліотеці-філії №2 м.Святогірська Комунального закладу "Централізована система публічних бібліотек" м.Слов'янська відбулася тематична виставка "Святогір'я шанує Кобзаря", присвячена 206-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка
.

В експозиції використана література, панно, малюнки та рушник вишитий хрестиком.

Юні нащадки Кобзаря читають, малюють і вишивають твори Шевченка.

------------------------------------------------------------------------------------------

06 березня 2020 р. у бібліотеці-філії №2 м.Святогірська Комунального закладу "Централізована система публічних бібліотек" м.Слов'янська відбувся вечір поетичного настрою "Жива криниченька поезії". Творча галерея "Золоті руки майстринь Святогір'я", присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня, привернула увагу присутніх. Свої вироби для експозиції представили Катуніна Олена, Чурсіна Алла, Згоннікова Тетяна, Якименок Валентина, Лата Віра, Лунегова Лариса.
-----------------------------------------------------------------

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня 8 березня

Напередодні жіночого свята, 4 березня 2020 року у м. Святогірську на базі відпочинку "Зелений Гай" відбувся урочистий святковий концерт "Жіноче щастя". Цінними подарунками, грамотами та квітами привітали всіх жінок в.о. міського голови, секретар Святогірської міської ради Божко Тетяна Василівна та голова Слов'янського міського комітету профспілки працівників державних установ Шевченко Людмила Іванівна. Святкову програму підготували та провели колектив Комунального закладу "Центр Культури і Довкілля" м. Слов’янська під керівництвом Кашлакова О.Є.----------------------------------------------------------------

23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора. Працівники міської ради на початку робочого дня сфотографувалися біля Прапора України та прапора міста Святогірська----------------------------------------------------------------------------

Будь вічною, пам’ять

22 червня 2019 року на Пагорбі Слави у м. Святогірську відбулися заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Працівники міської ради поклали квіти до могил загиблих солдат.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

У бібліотеці міста Святогірська відбулися заходи до всесвітнього Дня вишиванки, серед яких – етнографічна виставка з фрагментами національного вбрання
------------------------------------------------------------------------------------------

8 травня 2019 р. у м. Святогірську на Пагорбі Слави відбувся мітинг до Дня пам’яті та примирення, а 9 травня – панахида за загиблими у роки Другої світової війни. На заходах були присутні представники міської ради та виконавчого комітету, братія Свято-Успенської Святогірської Лаври, працівники поліції та служби з надзвичайних ситуацій, мешканці та гості міста. Присутні вшанували пам’ять полеглих покладанням квітів та хвилиною мовчання. Також 8 травня відбулася екскурсія до музею Державного історико-архітектурного заповідника у м. Святогірську з відвідування виставки «Святогірський плацдарм».

День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні… Символом цього дня є квітка маку, яка знаменує пам’ять про жертви усіх військових та цивільних збройних конфліктів.

------------------------------------------------------------------------------------------

25 квітня 2019 року у м. Святогірську розпочав роботу новий Центр безпеки громадян, у якому нестимуть свою службу і рятувальники, і правоохоронці міста. У відкритті Центру безпеки взяв участь Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

З більш детальною інформацією про відкриття Центру безпеки можна ознайомитися на сторінці сайту Головного управління ДСНС України у Донецькій області (https://dn.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/15718.html)

------------------------------------------------------------------------------------------

Нам жити на цій планеті, і ми за неї у відповіді!


Святогірськ - історична, духовна, природна і культурна перлина Донеччини. Саме в це місто приїжджають парафіяни, туристи і ті, хто хоче відволіктися від суєти робочих буднів і насолодитися тишею і ароматом хвойного лісу. Зберегти туристичний потенціал і екологію рідного краю - завдання не тільки дорослих, а й підростаючого покоління.

В рамках реалізації проекту "Зменшення викидів парникових газів за рахунок використання сонячної енергії", який реалізує Міжнародна громадська організація "МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ КОМІТЕТ" за сприяння Програми малих грантів Глобального екологічного фонду, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні в Святогірській загальноосвітній школі для учнів 1-6 класів пройшли уроки "Глобальне потепління - зупинимо разом!". Близько 200 дітей взяли участь у заняттях. Школярі дізналися про зміни клімату, парниковий ефект, обговорили, як уникнути цих згубних наслідків і зберегти унікальну флору і фауну Донеччини.

Також в рамках проекту в госпіталі для ветеранів війни встановили сонячну електростанцію. Після того, як школярі дізналися про проведену роботу, вони виявили бажання на власні очі побачити зміни. І зовсім скоро для них буде організована екскурсія на даний об'єкт.

Глава правління МГО "Міжнародний економічний комітет" Леонід Малашкін висловлює подяку педагогічному колективу Святогірської школи за високий рівень організації заходів і зацікавленість учнів в екологічній тематиці.
-----------------------------------------------------------------------------------------

30 березня 2019 р. громадськість міста Святогірська за підтримки виконавчих органів міської ради організувала проведення толоки з метою благоустрою території міста і підтримки у ньому чистоти та порядку. Зазначений захід проходив по вулиці Набережній у районі озера Банне. У толоці взяли участь близько 200 чоловік. Захід відбувся у дружній атмосфері. По закінченні толоки всіх її учасників пригостили кашею із польової кухні.
-------------------------------------------------------------------------------------------

09 березня 2019 року святогірці відзначили 205-у річницю з дня народження Великого Кобзаря Т.Г. Шевченка. Біля пам'ятника видатному поетові та письменникові відбувся мітинг, у якому взяли участь депутати міської ради, керівники установ і закладів Святогірська та мешканці міста. Свою майстерність у декламуванні віршів Т.Г. Шевченка продемонстрували учні Святогірської загальноосвітньої школи. Усе життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Завдяки заповітам Великого Кобзаря українці здобули незалежність і державність рідної країни. Всі присутні вшанували його пам'ять покладанням квітів і урочистим Гімном нашої Держави.------------------------------------------------------------------------------------------

Зиму проводжаємо – весну радісно зустрічаємо!


В останні зимові дні у м. Святогірськ пройшли народні гуляння, присвячені проводам зими та радісному очікуванню тепла, що приходить з настанням весняної пори. Свято з піснями, конкурсами, іграми і народними забавами зібрало мешканців та гостей міста. Кожен учасник свята отримав приз та гарний настрій, який буде зігрівати теплими спогадами. Захід відбувся за підтримки партії «Наш Край».------------------------------------------------------------------------------------------

на сторінку 3


Назад к содержанию | Назад к главному меню