Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Оголошення. Сторінка 1

Прийом громадян службами міста Слов’янська

-----------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------


------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення


Святогірська міська рада проводить конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в м. Святогірську.

Організатор конкурсу: Святогірська міська рада, 84130, Донецька обл., м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, 8.

Підстава для проведення конкурсу: рішення Святогірської міської ради від 28 вересня 2018 р. № 15-ХХХ-7.

Особа, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: Закорецький Сергій Георгійович - спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин міської ради, секретар конкурсної комісії щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в м. Святогірську, тел. (099) 017-79-97.

Перелік послуг: вивезення побутових відходів у житловому фонді Святогірської міської ради, комунальних підприємствах, інших підприємствах, установах та організаціях, фізичних осіб-підприємців, розташованих у м. Святогірську.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
- наявність матеріально-технічної бази;
- вартість надання послуг;
- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Конкурсну документацію з переліком об'єктів, пропонованих для обслуговування, можна отримати у приміщенні Святогірської міської ради за адресою: м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, 8, або на офіційному сайті Святогірської міської ради.

Конкурсні пропозиції подаються особисто у виконком Святогірської міської ради за адресою: м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, 8, протягом 30 днів з дня опублікування оголошення, щоденно, крім суботи та неділі, з 8.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 13.00. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій - 29 листопада 2018 року до 16.00.

Конверти з конкурсними пропозиціями будуть розкриті у приміщенні Святогірської міської ради за адресою: м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, 8, зал засідань міської ради (ІІ поверх), 30 листопада 2018 року о 10 год. 00 хв.

Святогірська міська рада

Конкурсна документація

(оголошення та конкурсну документацію розміщено 31.10.2018)
------------------------------------------------------------------------------------------

До уваги громадян!


06 листопада 2018 року з 10.30 год. до 12.30 год. в залі засідань на першому поверсі адміністративної будівлі Святогірської міської ради (вул. Володимира Сосюри, 8) буде вести особистий прийом

керівник Слов'янської місцевої прокуратури

Шилов Володимир Сергійович


-------------------------------------------------------------------------------------------

Останніми днями багатьом комерційним підприємствам Донецької області телефонували невідомі особи, які представлялися начальником Головного управління ДСНС України у Донецькій області Олексієм Мігріним, з пропозицією від його імені перерахувати кошти на платіжну картку Ощадбанку, задля вирішення питання щодо скасування планових перевірок протипожежного стану об'єктів у 2019 році.

Просимо всіх підприємців, які отримували подібні телефонні дзвінки, не реагувати на них та терміново повідомити за номером "Телефону довіри" з питань запобігання корупції Головного управління (063-975-57-34) для здійснення оперативних заходів з пошуку шахраїв.

Будьте пильними!

Головне управління ДСНС у Донецькій області

(25.10.2018)

----------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення

До уваги громадян - власників тварин


З 23 жовтня по 01 листопада 2018 року у місті Святогірську працівниками ветеринарної служби буде проводитися вакцинація тварин (собак та кішок) проти сказу.

За всіма питаннями звертатися до дільничної ветеринарної лікарні м. Святогірська, телефон (095) 188-44-29.


-----------------------------------------------------------------------------------------

До уваги землевласників та землекористувачів -
юридичних та фізичних осіб


Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння є порушенням природоохоронного законодавства, а саме статей 9 "Екологічні права громадян України" та 12 "Обов'язки громадян у галузі охорони навколишнього природного середовища" Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", статті 16 "Регулювання діяльності, що впливає на погоду і клімат" Закону України "Про охорону атмосферного повітря", та тягнуть за собою адміністративну відповідальність за статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення - накладення штрафу:

- на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (НМД) - на суму 170-340 грн.,

- на посадових осіб від п'ятдесяти до сімдесяти НМД - на суму 850-1190 грн.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ОГОЛОШЕННЯ


10 жовтня 2018 року о 10:00 у конференц-залі готелю "ROCHE ROYAL" (м. Святогірськ, вул. Курортна, 21) відбудеться презентація та обговорення проекту містобудівної документації "Детальний план території по вулиці Курортна в м. Святогірську".

Запрошуємо зацікавлених членів громади взяти участь у обговоренні.


(оприлюднено 04.10.2018)

---------------------------------------------------------------------------------------------

Шановні роботодавці! Шановні працівники!


Шановні роботодавці! Управління Держпраці та Святогірська міська рада закликають вас легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати "в конвертах". У випадку ігнорування цієї вимоги контролюючі органи вимушені будуть застосовувати штрафні санкції у розмірі 111 тис. 690 грн. за кожного неоформленого робітника.

Шановні працівники! Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення гідного рівня свого майбутнього вимагайте від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору. У разі відмови роботодавця звертайтеся до Головного управління Держпраці у Донецькій області за телефоном (0623) 52-18-59 або до Управління соціального захисту населення Слов'янської міської ради (06262) 66 45 22.

(02.10.2018)
-------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення


9-12 жовтня 2018 року на честь святкування Дня захисника України на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський пр-т, 15, метро "Лівобережна") відбудуться виставкові заходи:

XIV Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та Безпека - 2018"
Для військових та спецпідрозділів: оснащення солдата, нове (модернізоване) озброєння, військова та спецтехніка для Збройних Сил і правоохоронних органів, військова авіаційна техніка та наземне обладнання, тилове забезпечення, технічні засоби охорони кордону та прикордонного контролю.
Для цивільних: мисливська, спортивна, холодна зброя, екіпірування та спорядження.

X Міжнародний авіакосмічний салон "Авіасвіт - XXI"
Літальні апарати всіх типів і призначень; будівництво, ремонт, модернізація та технічне обслуговування авіаційної техніки, ракетних систем і космічних апаратів; бортове і наземне обладнання для літальних апаратів; системи навігації та управління польотом; обладнання для аеропортів і терміналів; авіаційне озброєння; комплекси ракетного озброєння.

XVI Міжнародний виставковий форум "Технології захисту - 2018"
Для підприємств, установ, організацій усіх галузей народного господарства: технології пожежної безпеки територій, будівель та споруд, системи автоматизованого контролю стану безпеки об'єктів і оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій, цивільний захист населення, охорона праці та промислова безпека, засоби захисту та рятування.

Ділова програма за тематичними напрямками зазначених заходів передбачає проведення науково-практичних конференцій, семінарів, "круглих столів" за участю керівників та фахівців профільних міністерств та відомств, асоціацій, представників міжнародних організацій та фондів, науковців, зарубіжних експертів.

ВАЖЛИВО! Для вільного входу на виставки необхідно попередньо зареєструватись відвідувачем на сайті: www.iec-expo.com.ua
За довідками звертатися за тел.: (044) 201-11-63; 201-11-64


(оголошення розміщено згідно звернення Міжнародного виставкового центру)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

ТЕЛЕФОН "ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ"


У Слов'янському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, з метою підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян працює телефон "Гарячої лінії" (06262) 62-15-32, 2-09-29. Телефон працює з 8.00 до 16.00 в робочі дні.
Слов'янське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області розташоване за адресою:
84122, Донецька область, м. Слов'янськ, вул. Василівська,16.
Тел.: (06262) 62-15-32, 2-09-29, 66-42-92
E-mail: slav.dn@fssu.gov.ua

РЕЖИМ РОБОТИ
Понеділок - четвер: з 8.00 до 17.00
П`ятниця: з 8.00 до 16.00
Перерва: з 12.00 до 12.48

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості
у проекті містобудівної документації "Детального плану території
по вулиці Курортна в м. Святогірську"


Шановні громадяни міста Святогірська!


Відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. №555 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні", наказу Мінрегіону України від 16.11.2011 №290 "Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації" на розгляд громадськості виноситься проект містобудівної документації "Детальний план території по вулиці Курортна в м. Святогірську".
Головною метою розроблення проекту детального плану є визначення відповідної території та розташування Олімпійської спортивної бази у місті Святогірськ, визначення планувальної організації та функціонального зонування рекреаційної території, визначення параметрів забудови комплексу спортивної бази.
Детальний план території розроблено ПП "РЕСТРО" (ліцензія АГ №577247) на підставі рішення Святогірської міської ради від 18.05.2018 №1-XXVI-7. Замовником розробки є Святогірська міська рада.
З техніко-економічними показниками проекту детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Святогірській міській раді за адресою: місто Святогірськ, вулиця Володимира Сосюри, 8, холл І поверху та на офіційному сайті міської ради: svyatogirsk.com.ua з 17.09.2018 до 16.10.2018.
Презентація проекту містобудівної документації "Детальний план території по вулиці Курортна в м. Святогірську" відбудеться 10 жовтня 2018 року о 10.00 в конференц-залі готелю "Roche Royal" в м. Святогірську по вул. Курортній, 21.
Пропозиції до проекту детального плану території подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради (каб. №8).
Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій - начальник відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради Жденовський А.Ю. (тел. 5-31-89).


Святогірська міська рада

(Повідомлення оприлюднено 17.09.2018. Матеріали детального плану території розміщено на сторінці сайту "Міська рада" - "Проекти містобудівної документації")
------------------------------------------------------------------------------------------

Шановні мешканці
житлових будинків комунальної власності
територіальної громади!


Доводимо до вашого відома, що з 01 вересня 2018 року послуги з управління вашими будинками (квартирна плата) будуть надаватися Комунальним підприємством Святогірської міської ради "Сервіскомунбуд".

Телефони для зв'язку:
Диспетчер -
0957659507
Бухгалтер по оплаті за послуги -
0505469413

З повагою, адміністрація КП СМР "СЕРВІСКОМУНБУД"

--------------------------------------------------------------------------------------------

Про оголошення чергового конкурсного відбору проектів
суб'єктів малого підприємництва


Відповідно до розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 №466 "Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб'єктам малого підприємництва на реалізацію проектів", зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 року за №78/2285 (зі змінами), 10.09.2018 оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб'єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Інформацію для розповсюдження розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах "Оголошення", "Поточна діяльність" (підрозділи "Український донецький куркуль", "Малий та середній бізнес").

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються
до 13-00 години 26 вересня 2018 року департаменту економіки Донецької облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412. Проведення конкурсного відбору заплановано на 10 жовтня 2018 року.

Суб'єкти підприємництва запрошуються до участі у конкурсах.


Департамент економіки Донецької облдержадміністрації
(оприлюднено 11.09.2018)


-----------------------------------------------------------------------------------------

Шановні святогірці!

Прийміть найщиріші вітання
із національними святами нашої державності -
Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!


Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

Щиро зичимо миру та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України.


Святогірська міська рада,
виконавчий комітет


------------------------------------------------------------------------------------------

ПОВІДОМЛЕННЯ


Святогірська міська рада повідомляє, що рішенням Господарського суду Донецької області від 24.05.2018 розірвано договір оренди землі з ТОВ "Дрімвуд" та Святогірській міській раді повернута земельна ділянка площею 20,00га по вул. Набережна, 19 (район озера Банне).

На даний час за ініціативою депутатів від фракції "НАШ КРАЙ" розробляється детальний план території, яким буде передбачено розташування на вищевказаній земельній ділянці фестивально-ярмаркового майданчику, зон відпочинку (в тому числі з альтанками та мангалами), облаштованих пляжів, волейбольного майданчику, тенісних кортів.
-------------------------------------------------------------------------------------------ПАМ’ЯТКА ГРОМАДЯНАМ
про проведення заходів після вилучення с/г тварин (свиней)

Гній, залишки корму, тару, малоцінний інвентар, дерев’яні підлоги, годівниці, перегородки та інші ймовірно контаміновані матеріали, речовини та відходи спалюють на площадках, спеціально відведених для цього в межах епізоотичного вогнища.

Після реалізації вищевказаних заходів приміщення, у яких утримувались свині, транспортні засоби, що використовувались для перевезення свиней та/або їх туш, підстилки, гною, гнійної жижі, повинні бути очищені та продезінфіковані методом, що гарантує знищення вірусу АЧС.

Перед дезінфекцією проводять механічне очищення, обов’язково миють приміщення (поверхні стін, підлоги, дверей), обладнання гарячою водою з мийним засобом (синтетичні мийні засоби з вмістом 2-3% сульфоналу, кальцинованої соди, каустичної соди тощо).

Необхідно проводити триразову дезінфекцію приміщень, загонів та інших місць, де утримувалися свині, та прилеглої території у такому порядку: перша - одразу після знищення тварин, друга - після зняття дерев'яної підлоги, перегородок, годівниць та проведення ретельної механічної чистки, третя - перед зняттям карантину. Одночасно з дезінфекцією проводять дезінсекцію та дератизацію.

При механічній очистці поверхні стін, бетонних підлог, приміщень, металічного обладнання піддають обов’язковій мийці гарячою водою із синтетичними мийними засобами з вмістом 2-3% сульфоналу, кальцинованої соди, каустичної соди тощо.

Після остаточної дезінфекції проводиться оцінка якості знезараження об’єктів.

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Слов’янській державній адміністрації

Управління Держпродспоживслужби в Слов'янському районі

-----------------------
Відповіді на найбільш поширені запитання про африканську чуму свиней
-----------------------------------------------------------------------------------


----------------------------------------------------------------------------

До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців -
рекламодавців, розповсюджувачів реклами, та громадян


З 26 липня 2018 року набрав чинності Закон України від 3 липня 2018 р. №2484-VIII "Про внесення зміни до Закону України "Про рекламу" щодо використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності". З дати набрання чинності зазначеним Законом, розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється.

Відповідальність за порушення законодавства про рекламу визначена статтею 27 Закону України "Про рекламу".

Розклеювання оголошень, афіш на будинках, стовпах, парканах, деревах та інших не визначених для цього місцях є порушенням "Правил благоустрою території Святогірської міської ради" та Типових правил благоустрою території населеного пункту, затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27 листопада 2017 р. №310; порушники несуть відповідальність згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Виконавчий комітет міської ради

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


------------------------------------------------------------------------------------------

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта
"Рішення Святогірської міської ради "Про затвердження Порядку плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, які перебувають у комунальній власності міста Святогірська"


Проект регуляторного акта "Рішення Святогірської міської ради "Про затвердження Порядку плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, які перебувають у комунальній власності міста Святогірська" та аналіз регуляторного впливу до цього проекту буде розміщено на офіційному сайті Святогірської міської ради: svyatogirsk.com.ua.

Розробник регуляторного акта - Виконавчий комітет Святогірської міської ради.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:
- поштою за адресою: 84130, Донецька область, м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, 8;
- електронна пошта: sviatrada@slav.dc.ukrtel.net.


Святогірська міська рада


(повідомлення опубліковано у газеті "Вісті" та оприлюднено на сайті 26 липня 2018 р.)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Про оголошення чергового конкурсного відбору проектів
суб'єктів малого підприємництва


Відповідно до розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 №466 "Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб'єктам малого підприємництва на реалізацію проектів", зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 року за № 78/2285 (зі змінами), 19.07.2018 оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб'єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Інформацію для розповсюдження розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах "Оголошення", "Поточна діяльність" (підрозділи "Український донецький куркуль", "Малий та середній бізнес").

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13-00 години 14 серпня 2018 року департаменту економіки Донецької облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412. Проведення конкурсного відбору заплановано на 29 серпня 2018 року.

Суб'єкти підприємництва запрошуються до участі у конкурсах.

Департамент економіки Донецької облдержадміністрації
(оприлюднено 20.07.2018)


--------------------------------------------------------------------------------------------

Міжнародний семінар
"Профілактика девіантної поведінки як комплексний вплив
на суспільні умови розвитку сучасної молоді"
------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення


Виконавчий комітет Святогірської міської ради оголошує про проведення конкурсу з визначення виконавця робіт з інвентаризації зелених насаджень, які розташовані на території міської ради.

Прізвище, посада та номери контактних телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:
Закорецький Сергій Георгійович - спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради, тел. 099 017-79-97.

Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсу за адресою: Донецька область, м.Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, буд. 8.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій - 03 серпня 2018 року.

Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:
Донецька область, м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри буд. 8, зал засідань Святогірської міської ради (другий поверх), 06 серпня 2018 року, 13.00 год.


----

Конкурсна документація по проведенню конкурсу з визначення виконавця робіт з інвентаризації зелених насаджень, які розташовані на території Святогірської міської ради


----

Об'єкт конкурсу - група вулиць або одна вулиця, які розташовані на території Святогірської міської ради


(оприлюднено 05.07.2018; оголошення про проведення конкурсу опубліковано 05.07.2018 у газеті "Вісті")

--------------------------------------------------------------------------------------------

Інформація щодо проведення Десятого регіонального конкурсу
"Підприємець року Донецької області - 2018"


За інформацією Департаменту економіки Донецької обласної державної адміністрації, станом на 22.06.2018 до Оргкомітету конкурсу від виконкомів міських рад, райдержадміністрацій, об'єднаних територіальних громад надійшло більше 50 пакетів документів щодо потенційних учасників конкурсу. Проте, за номінаціями "Підприємець року в галузі промисловості", "Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства", "За активну підтримку малого бізнесу" надано лише по 2 пакети документів, що недостатньо для проведення конкурсного відбору та визначення переможців.

У зв'язку з вищевикладеним, запрошуємо підприємців, які здійснюють свою діяльність у м.Святогірську і які бажають взяти участь у зазначеному конкурсі за вищевказаними номінаціями, до міської ради для підготовки пакетів документів учасників конкурсу.


(Інформацію розміщено згідно листа
Департаменту економіки Донецької обласної
державної адміністрації)


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Наказ Міністерства транспорту України від 19 лютого 1998 р. № 54 "Про затвердження Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України", зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24 березня 1998 р. за № 193/2633, із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства транспорту та зв'язку №1059 від 22 листопада 2007 р. (посилання на Наказ від 19 лютого 1998 р. № 54 розміщено відповідно до листа регіональної філії "Донецька залізниця" ПАТ "Укрзалізниця")


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Керівникам теплогенеруючих,
теплотранспортуючих, теплосервісних
та теплопостачальних організацій


Інформаційний лист "Щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період 2018-2019 років"


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Керівникам підприємств, установ та
організацій - споживачам теплової та
електричної енергії (лікувальні та навчальні
заклади, а також у власності яких є
ПС 35-110(150) кВ)


Інформаційний лист "Щодо підготовки енергетичних господарств до роботи та їх проходження опалювального періоду 2018-2019 років"

-------------------------------------------------------------------------------------

Лист департаменту економіки Донецької обласної державної адміністрації про впровадження проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні»

------------------------------------------------------------------------------------------
Пам'ятка
з питань матеріального забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою чи піклуванням


ВІДНОВЛЕНО РОБОТУ АНТИРЕЙДЕРСЬКИХ
АГРАРНИХ ШТАБІВ !

За ініціативою Міністерства юстиції України уряд відновив роботу антирейдерських аграрних штабів.

Такий штаб працює з серпня 2017 року при Донецькій обласній державній адміністрації.
Всім, у кого виникають питання, пов'язані із орендою землі, користуванням земельними ділянками, захистом будь-яких майнових прав, пропонуємо звертатись за допомогою до штабу:
телефон (06264) 2-01-21,
e-mail: apr.d@dn.gov.ua.
Для отриманя роз'яснень вимог чинного законодавства щодо оформлення земельних відносин звертайтеся до спеціалістів управління юстиції:
телефон (06264) 4-24-81.

Головне територіальне управління
юстиції у Донецькій областіЦентр допомоги учасникам АТО

На підставі підпункту 5 пункту 4 Указу Президента України від 18 березня 2015 року № 150 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції» (із змінами), з метою активізації роботи по забезпеченню надання учасникам антитерористичної операції допомоги з вирішення питань, пов’язаних з їх лікуванням, реабілітацією та соціальною адаптацією, керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» в Донецькій області створено Центр допомоги учасникам антитерористичної операції при облдержадміністрації.
Основними завданнями Центру є:
збір, обробка інформації щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, а також сімей, члени яких загинули під час проведення антитерористичної операції;
моніторинг стану вирішення проблемних питань учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, а також сімей, члени яких загинули під час проведення антитерористичної операції;
сприяння облдержадміністрації в здійсненні повноважень щодо соціальної підтримки, медичної та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції і членів їх сімей.

Адреса: м. Краматорськ, площа Миру, 2, каб. 404.
Гаряча лінія: 0800-750-103
Телефони Центру:
+38 066 809-98-48
+38 073 424-14-82
+38 096 119-65-66
Графік роботи: робочі дні з 9-00 до 17-00
E-mail: don.chw.ato@gmail.com
Веб-сайти: http://doncentr-help-ato.blogspot.com/, https://www.facebook.com/doncentr.atoЗаява про наміри реконструкції будівель Святогірського дитячого садка №18 "Ластівка" за адресою - пров. Лісовий, 14 в м. Святогірськ Донецької області.


----------------------------------------------------------------------------------------------

Інформація про надання гранту для студентів Донецької область для сплати навчання


До уваги студентів м.Святогірськ, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:
https://www.cybershark.com.ua/scholarship-ua/
https://deltabank-online.com.ua/scholarship-ua/

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@deltabank-online.com.ua або grant@cybershark.com.ua

З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Святогірської міської ради за 2017 рік (разом з рішенням міської ради від 26.04.2018 № 5-XXV-7 оприлюднено 03.05.2018 на сторінці сайту "Міська рада" - "Рішення міської ради" - "2018 рік")

зкачати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками, які розташовані на території Святогірської міської ради (оприлюднене 26.04.2018)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Департамент економіки Донецької обласної державної адміністрації повідомляє, що 19 вересня 2018 року Директоратом безпечності та якості харчових продуктів Міністерства аграрної політики України буде проводитись семінар у м. Краматорську на тему "Обов'язки операторів ринку харчових продуктів. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкий підхід". У разі зацікавленості, інформацію щодо участі у семінарі надати до 25 травня 2018 року на електронну адресу департаменту економіки ОДА: 00283@dn.gov.ua з зазначенням учасника, посади, адреси організації, контактів.


Виконавчий комітет.

----------------------------------------------------------------------------

Департамент економіки Донецької обласної державної адміністрації запрошує переможців конкурсу "Донецький куркуль" до участі у обласному ярмарочному заході, присвяченому "Дню Європи", що відбудеться 19 травня 2018 року у м. Покровську. Просимо визначитись щодо участі і надати інформацію на електронну адресу 00283@dn.gov.ua до 25 квітня 2018 року. Остаточно підтвердити до 10 травня 2018 року.


Виконавчий комітет.


------------------------------------------------------------------------------------------

Урядова програма підтримки
утримання корів
(за кожну наявну на 1 січня та на 1 липня корову
в розмірі 750 гривень за одну голову)

Дотація буде надаватися юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, що провадять діяльність у галузі тваринництва та утримують ідентифікованих і зареєстрованих корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності.

Крок 1. Підготувати для подання мінімальну кількість документів:
довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 1 січня поточного року та відповідно на 1 липня поточного року;
довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів.

Крок 2. Подати до 1 квітня та до 1 жовтня до Мінагрополітики заявку та документи.

Мінагрополітики звертається до Адміністратора Єдиного державного реєстру тварин для підтвердження кількості ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я корів станом на 1 січня та на 1 липня поточного року.

Крок 3. Отримати бюджетні кошти на рахунок відкритий у банку.

* Дотація за утримання корів надається на безповоротній основі двічі на рік
Звертаємо увагу: у разі зменшення поголів’я корів на 1 липня поточного року та на 1 січня наступного року порівняно з поголів’ям, на яке було отримано дотацію за утримання корів, бюджетні кошти повертаються до державного бюджету в повному обсязі.


(інформацію розміщено згідно листа Департаменту агропромислового комплексу та розвитку
сільських територій Донецької обласної державної адміністрації)

-----------------------------------------------------------------------------------------

Урядова програма підтримки
утримання молодняка ВРХ
(за утримання молодняка до 13 місячного віку
2500 гривень на голову)


Дотація буде надаватися фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.

Крок 1. Ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації.

Крок 2. Підготувати для подання мінімальну кількість документів:
" копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
" копія паспорта особи - власника тварини;
" копія довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
" копія ідентифікаційного номеру фізичної особи - власника тварини.

Крок 3. Подати до сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади документи.
Документи приймаються протягом року в порядку черговості - до 1 травня, до 1 вересня та до 1 грудня.

Крок 4. Отримати бюджетні кошти на поточний рахунок відкритий у банку.

* Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка розмірі:
за період утримання молодняка віком 1 до 5 місяців - 300 гривень за голову;
за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців - 700 гривень за голову;
за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців - 1 500 гривень за голову.

(інформацію розміщено згідно листа Департаменту агропромислового комплексу та розвитку
сільських територій Донецької обласної державної адміністрації)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Урядова програма підтримки
за закуплені племінні тварини,
сперму ВРХ та ембріони
(за закуплені вітчизняні або імпортовані племінні (генетичні)ресурси)


Надаватиметься юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності за закуплені ними племінні тварини, сперму та ембріони у розмірі - до 50 % вартості, але не більше ніж:
за племінні телиці, нетелі, корови -
24 000 грн за голову;
за племінні свинки та кнурці-
5 000 грн за голову;
за племінні вівцематки, барани, ярки -
4 000 грн за голову;
за сперму бугаїв -
100 грн за дозу ідентифікованої спермопродукції бугаїв, які внесені до Каталогу (у розрахунку не більше 3 доз на одну голову власного маточного поголів'я);
за ембріони ВРХ -
500 грн за одну штуку.

Крок 1. Закупити для подальшого відтворення племінних тварин, сперму та ембріони у період з 1 жовтня попереднього року до 30 вересня поточного року.
Крок 2. Підготувати для отримання часткового відшкодування вартості племінних тварин, сперми та ембріонів документи:
" довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів;
" довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
" копії відповідних платіжних документів;
" акт про передачу (продаж) і закупівлю худоби за договором (крім тварин, що були ввезені у режимі імпорту);
" копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) (на останню звітну дату на момент подання документів);
" витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
" копії племінних свідоцтв (сертифікатів) або сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів;
" довідку про плідну пересадку ембріонів, видану підприємством (лабораторією) з трансплантації ембріонів - для часткового відшкодування вартості ембріонів;
" відомість проведення штучного осіменіння (парування) маточного поголів'я, яка складається на підставі даних журналів штучного осіменіння (форми 3-врх, визначені відповідними інструкціями з ведення племінного обліку) - для часткового відшкодування вартості сперми бугаїв;
" письмове зобов'язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти у разі зменшення поголів'я станом на 01 січня двох наступних років.
Додатково для тих, що були ввезені у режимі імпорту:
" копії відповідного контракту;
" копії рахунка-фактури (інвойсу), платіжних документів, сертифікатів;
" копії митної декларації.
Крок 3. Подати протягом року до 5 листопада до комісії Мінагрополітики заявку та документи.

Крок 4. Не пізніше 25 серпня та 25 листопада отримати бюджетні кошти на рахунки відкриті у банку.

* Часткове відшкодування вартості племінних тварин, сперми та ембріонів здійснюється на безповоротній основі два рази на рік.
Звертаємо увагу: у разі зменшення поголів'я закуплених тварин, вартість яких була частково відшкодована, станом на 1 січня двох наступних років одержані бюджетні кошти повертаються до державного бюджету в повному обсязі.
У разі вибуття із стада станом на 1 січня двох наступних років окремих закуплених тварин, вартість яких була частково відшкодована, з причин, обумовлених набутими карантинними інфекційними хворобами або набутими з вини власника незаразними хворобами, до державного бюджету повертаються бюджетні кошти, що були виплачені як відшкодування за їх придбання.

(інформацію розміщено згідно листа Департаменту агропромислового комплексу та розвитку
сільських територій Донецької обласної державної адміністрації)


------------------------------------------------------------------------------------------

До уваги фізичних та юридичних осіб, що використовують у своїй діяльності пестициди та засоби захисту рослин


Під час проведення весняно-польових робіт, з метою попередження випадків отруєння та загибелі бджіл в результаті обробки посівів сільськогосподарських рослин пестицидами, при застосуванні засобів захисту рослин для обробки медоносних рослин, слід дотримуватись вимог статті 37 Закону України "Про бджільництво", в якому чітко говориться про те, що фізичні та юридичні особи зобов'язані не пізніше за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату. Указують час ізоляції бджіл. Обробки проводять у період відсутності льоту бджіл у ранкові або вечірні години.

Відповідно до статті 38 Закону України "Про бджільництво", статті 20 Закону України "Про пестициди і агрохімікатів", порушення законодавства тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову відповідальність згідно з чинним законодавством.

(інформацію розміщено 19.04.2018 відповідно до листа
Слов’янського районого управління Держпродспоживслужби)


------------------------------------------------------------------------------------------

Департаментом економіки Донецької обласної державної адміністрації запроваджено он-лайн опитування населення щодо пріоритетів сталого розвитку Донецької області до 2030 року.
Пройти опитування можна за цим посиланням, або через сторінку Департаменту у мережі Facebook (https://www.facebook.com/economprog/)

----------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення


21 квітня 2018 року у Святогірську відбудеться загальноміський суботник з метою покращення санітарного благополуччя та стану навколишнього середовища міста. Запрошуємо громадян, представників громадських організацій, підприємств, установ та закладів м. Святогірська взяти участь у суботнику. Для уточнення території прибирання просимо звертатися до спеціаліста І категорії відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради Закорецького Сергія Георгійовича (телефон 099 017-79-97).

Мешканців міста просимо прибрати територію біля будинків (садиб) згідно "Правил благоустрою території Святогірської міської ради" (
в межах домоволодінь до проїжджої частини).


Зробимо наше місто чистішим!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Про оголошення чергового конкурсного відбору проектів суб'єктів малого підприємництва


Відповідно до розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 №466 "Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб'єктам малого підприємництва на реалізацію проектів", зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 року за № 78/2285 (зі змінами), 28.03.2018 оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб'єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Інформацію для розповсюдження розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах "Оголошення", "Поточна діяльність" (підрозділи "Український донецький куркуль", "Малий та середній бізнес").

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13-00 години 25 квітня 2018 року департаменту економіки Донецької облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412. Проведення конкурсного відбору заплановано на 15 травня 2018 року.

Суб'єкти підприємництва запрошуються до участі у конкурсах.


Департамент економіки Донецької облдержадміністрації
(оприлюднено 30.03.2018)


-----------------------------------------------------------------------------------------

ОГОЛОШЕННЯ


10 квітня 2018 р. з 10-00 год. до 12-00 год. буде проводитися прийом громадян з правових (юридичних) питань, а саме надання безоплатної правової допомоги та психологічна допомога за попереднім записом.

м. Святогірськ, вул. Івана Мазепи, 54.

Тел. (050) 801-76-57
Тел. (063)867-78-21


Наступний прийом відбудеться 23 квітня о 10-00 год.

------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення


Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблено Порядок визначення розміру кошторисної заробітної плати при обчисленні вартості будівництва, який затверджено наказом від 20.10.2016 2016 № 281 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11.11.2016 за № 1469/29599.

Підприємства, які здійснюють будівельну діяльність та/або зареєстровані на території Святогірської міської ради, можуть долучитися до надання необхідної для розрахунку інформації за встановленою формою (додається) до 13 квітня 2018 року для визначення відповідно до зазначеного Порядку розміру кошторисної заробітної плати, який передбачається враховувати при обчисленні вартості будівництва, що здійснюватиметься із залученням коштів бюджету міста Святогірськ та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста. При цьому звертаємо увагу, що до розгляду прийматимуться документи, що надійшли до відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв'язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради з супровідним листом в установленому порядку, тел. (099) 017-79-97, факс (06262) 5-32-06, адреса: вул. Володимира Сосюри,8, м. Святогірськ, Донецької області, E-mail: sviatrada@slav.dc.ukrtel.net


Начальник відділу житлово-комунального господарства,
комунальної власності, транспорту і зв'язку,
благоустрою, архітектури, містобудування та
земельних відносин Святогірської міської ради Жденовський А.Ю.

(оприлюднено 29.03.2018)

------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення про проведення конкурсу з визначення генеральної будівельної організації для делегування функцій замовника на будівництво, реконструкцію і ремонт житла, інших об’єктів соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності територіальної громади (об’єкт "Виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту автодороги вул. Курортна з улаштуванням пішохідного тротуару та велосипедної доріжки, м. Святогірськ, Донецької області") (оприлюднено 19 березня 2018 р.)
зкачати

------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення


16 березня 2018 року о 15.00 год. у залі засідань Святогірської міської ради по вул. Володимира Сосюри, 8 (другий поверх) відбудеться публічне представлення інформації про виконання міського бюджету міста Святогірська за 2017 рік.

(оприлюднено 13.03.2018)

------------------------------------------------------------------------------------------

Про оголошення конкурсного відбору проектів суб'єктів малого підприємництва


Відповідно до розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 №466 "Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб'єктам малого підприємництва на реалізацію проектів", зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 року за № 78/2285 (зі змінами), оголошено конкурсний відбір проектів суб'єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Інформацію для розповсюдження розміщено
на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах "Оголошення", "Поточна діяльність" (підрозділи "Український донецький куркуль", "Малий та середній бізнес").

Заявки на участь у черговому конкурсному відборі та відповідні документи подаються
до 13 березня 2018 року (включно) департаменту економіки Донецької облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412. Проведення конкурсного відбору заплановано на 28 березня 2017 року.

Суб'єкти підприємництва запрошуються до участі у конкурсах.Департамент економіки Донецької облдержадміністрації
(оприлюднено 23.02.2018)


------------------------------------------------------------------------------------------
Лист директору Товариства з обмеженою відповідальністю "Дрімвуд" "Щодо прийняття рішення міською радою та направлення для підписання угоди". Оприлюднено 12.02.2018


-------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення


На виконання рішення колегії Донецької обласної державної адміністрації від 21.12.2017 та з метою підготування проекту обласної програми
"Про надання послуг пенсійного забезпечення населенню області в умовах децентралізації", за ініціативи Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області 13 лютого 2018 року о 15.00 год. у Слов'янській міській раді (пл. Соборна, 2) відбудеться спільна нарада для обговорення та визначення форм, а також дислокації точок надання послуг з пенсійного забезпечення (прозорі або соціальні офіси, мультицентри або центри надання адміністративних послуг, дистанційні робочі місця тощо), що будуть плануватись до створення та запровадження на території міста Слов'янськ, району та територіальної громади.

Для обговорення зазначених питань запрошуються депутати місцевих рад, представники громадських організацій та інші зацікавлені особи.

Телефон Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області (0626) 62-25-94
---------------------------------------------------------------------------
Оголошення про проведення 22 січня 2018 р. конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель (опубліковано у газеті "Вісті" 21.12.2017)
зкачати

------------------------------------------------------------------------------------------

ОГОЛОШЕННЯ


Святогірська міська рада відповідно до ст. 33 Закону України "Про оренду землі" оголошує про заперечення у поновленні договору оренди землі, укладеного між Святогірською міською радою та ТОВ "Донбуд", зареєстрованого у Державному підприємстві "Донецька регіональна філія земельного кадастру" при Держкомземі України", про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 22.11.2007 за №040716700038, у зв'язку з закінченням строку дії договору 22.11.2017 року та з порушенням ТОВ "Донбуд" умов договору.


В.о. міського голови,
секретар ради Т.В. Божко

(оприлюднене 07.12.2017)
-------------------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення


Святогірська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті реконструкції котельної Святогірської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів №12 Донецької обласної ради, розташованої за адресою: м. Святогірськ, вул. Лісова, 16.
З проектними рішеннями можна ознайомитися за адресою: м. Святогірськ, вул. Лісова, 16, кабінет 101, та в ТОВ "ИТЦ Спецстройпроект" (Донецька обл., м. Краматорськ).
Пропозиції та зауваження просимо направляти протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення, до Святогірської міської ради (адреса: м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, 8; телефон 0(6262) 5-33-50).


зкачати заяву про наміри реконструкції котельної школи

(оприлюднено 07.12.2017)
-------------------------------------------------------------------------------


на сторінку 2


Назад к содержанию | Назад к главному меню