Офіційний сайт


Перейти к содержанию

Главное меню:


Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок розроблення комплексного плану просторового розвитку території Святогірської міської територіальної громади


Святогірська міська рада Краматорського району Донецької області інформує про початок розроблення містобудівної документації місцевого рівня комплексного плану просторового розвитку території Святогірської міської територіальної громади.
Мета розроблення: визначення планувальної організації, функціонального призначення території, основних принципів і напрямів формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовності реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.


Підстава:
рішення міської ради від 10.02.2022 №527-ХІХ-8.

Запрошуємо мешканців громади, фізичних та юридичних осіб, що здійснюють діяльність на її території долучитись до розроблення зазначеної документації, шляхом внесення власних пропозицій до неї.
Пропозиції подаються у довільній формі із зазначенням ПІБ, адреси місця реєстрації, номеру телефону (за бажанням) та адресою електронної пошти (за бажанням) у строк з 18.02.2022 до 14.03.2022:
- поштовим відправленням на адресу Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області (вул. Володимира Сосюри, 8, м.Святогірськ, Святогірська територіальна громада, Краматорський район, Донецька область, 84130).

-на електронну поштову адресу
04053001@mail.gov.ua (з приміткою «Комплексний план»);

-особисто до загального відділу Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області (будівля міської ради, ІІ поверх, вул. Володимира Сосюри, 8, м.Святогірськ).

_____________________________________________________________________________


Шановні мешканці громади!

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Установою за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" надають малим і середнім суб'єктом підприємництва додаткові можливості посилювати свій бізнес та виходити на нові ринки, пропонуючи їм доступ до спеціалізованих консультаційних сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі OnFrontiers.
Платформа
OnFrontiers дозволяє клієнтам швидко й точно визначати та зв'язуватися із позаштатними технічними експертами з різних куточків світу, різних індустрій та бізнес-ніш з усього світу завдяки вебконсультаціям.
Українські підприємці зможуть безкоштовно залучати міжнародних консультантів до вирішення бізнес-проблем з питань електронної комерції, розвитку експорту, цифрової трансформації та багатьох інших тем, а також стратегічних чи вузьких нішевих завдань свого бізнесу. Дедлайн подачі заявок третьої хвилі набору компаній 17.02.2022.
Детальна інформація про платформу, а також умови участі та реєстрація доступні на порталі Дія.Бізнес
за посиланням.

_____________________________________________________________________________


Шановні мешканці громади!


Економічний профайл громади є ефективним інструментом оцінки поточного економічного розвитку громади, розробки програм і стратегій соціально-економічного розвитку тощо.


Беручи до уваги, що Святогірська територіальна громада відібрана для підтримки у розробці стратегій місцевого розвитку (Цикл 2021-2022) запрошуємо на презентацію Економічного профайлу, яка відбудеться 17 лютого 2022 року об 11:00.


Реєстрація для участі за посиланням:
https://forms.gle/Pofbgospf5bV2wcE7

Презентація відбудеться через платформу ZOOM. Посилання надійде лише зареєстрованим учасникам.


Назад к содержанию | Назад к главному меню